Jump to content

abhaya

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://katalog-fotografia.pl

Profile Information

 • Location
  Gdynia
 1. Witam, mam na jendej instancji Magento kilka sklepów, niektóre produkty się powtarzają, ale mają inne opisy, każdy ze sklepów ma inny layout, oczywiście pod inną domeną + osobne IP. I teraz pytanie - czy je linkować między sobą ? To pytanie bardziej związane ze strategią działania tego wszystkiego - dotychczas sklepy (4-5) działały na dwóch różnych serwerach w oparciu o unikatowe skrypty i były linkowane między sobą. Od momentu przejścia na Magento przestaliśmy je linkować między sobą.
 2. A cz ktoś zna podobny program w języku angielskim, albo jeszcze lepiej francuskim ? Pytałem na frankofońskich forach, ale na razie głucho.
 3. Jak w tytule - sprzedam katalog działający od roku w sieci. Szablon zrobiony przeze mnie. Cesja domeny + skrypt i baza, FV. Proszę PM
 4. Ja polecam przesiadkę na conajmniej VPS-a + dobra optymalizacja i odpalamy Magento.
 5. Jak możesz kupić nazwastrony.pl, to kupuj, a domena czy subdomena to zależy do czego chcesz użyć.
 6. U mnie nadal nie działa, ciekawe czy będzie jakaś rekompensata
 7. Koleś nierzetelny - kupiłem u niego listę Lista HighPR DoFollow 50, która okazała się gównem w 99% procentach, napisałem że składam reklamację, ale nie odpowiada ani na maile, ani telefonu nie odbiera. Omijać szerokim łukiem tego sk...wiela!
 8. Planuję założyć swój pierwszy sklep z wirtualnymi dobrami, klienci z tego co zdążyłem obadać rynek będą główne z Eurolandu, ale także z USA i innych krajów. Mam dylemat przy wyborze domeny, mogę wybrać nieco dłuższą ale z .com, albo krótszą i w .eu (oby dwie zawierają słowo kluczowe na które będę potem pozycjonował). Co będzie się lepiej pozycjonowało i co lepiej się kojarzy klientom (zaufanie, pochodzenie itd.), ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii ?
 9. U mnie nie działa konto Active, chociaż mam opłacone, napisałem do nich pare godzin temu, ale póki co nie odpisali jeszcze. Mam widoczne że konto Active jest już włączone, ale opcje dla niego nie są dostępne.
 10. Tak jak w tytule, mam pytanie, czy lepiej postawić serwis wielojęzyczny pod różnymi subdomenami np. nazwafirmy.org (wersja polska) en.nazwaifrmy.org fr.nazwaifrmy.org czy po prostu walnąć parametr po slashu np: nazwaifrmy.org/tresc-po-polsku nazwaifrmy.org/en/english-content nazwaifrmy.org/fr/francais-content Która z opcji będzie korzystniejsza z punktu widzenia SEO ?
 11. Witam! Czy ktoś wie co się dzieje z tym katalogiem? Odpisali mi że dodali wpis do katalogu a nigdzie nie ma go w serwisie (mogli link przysłać). Pisałem do nich już 2 razy i zero odzewu.
 12. A ktoś wie dlaczego na forum canon-board niektóre profile mają w podpisie linki dofollow a niektóre nie moga takiego linku wstawić? Oto oprzykład canon board przykład dofollow Polecam do przeglądania pod FF plugin Link Parser Myślałem że tylko stare profile mają dofollow, ale to nie jest regułą z moich obserwacji.
 13. Zaawansowane wyszukiwanie już naprawione! Zapraszam do dodawania.
 14. A teraz zauważyłem że zaawansowane wyszukiwanie nie działa - no nic będę musiał w domu w tym pogrzebać, bo Arfooo to w końcu Open Source
 15. Poprawione! Jak znajdę czas to jeszcze lepiej ostyluję całość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy