Jump to content

[zlecę] dużą ilość postów

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GUNSHOT
      Witam, chciałem dowiedzieć się czy istnieje szansa jeszcze zrobić dark post`a. Pamiętam że wcześniej robiłem bez problemu na innym fanpageu, zapisywałem jako reklame i potem wykorzystywałem formatke reklam dla zwykłych postów na fb. Teraz wyskakuje mi jak zapisuje kopie roboczą z fb ads, okno modalne z płatnościami. 
    • By nosluj
      Cześć! 
      Wczoraj zaczęłam pracować na bezpłatnym motywie OlsenLight. Utworzyłam motyw potomny.
      I tu dwie rzeczy które chciałabym zmienić a stanęłam w miejscu. Zwłaszcza, że doświadczenia zero.

1) Mój motyw nie ma opcji publikowania postów bez panelu bocznego, pobrałam wtyczkę Fullwidth Page Templates która zjada nie tylko panel boczny, ale też wszystko inne z możliwością komentarzy. Co prawda jedna z opcji powinna je pozostawić, ale i tak znikają.
      Chciałabym aby panel boczny pozostał tylko na stronie głównej, kontaktowej itp. Posty miałyby wyświetlać się na całej stronie. I teraz pytanie, gdzie grzebać i jak?

2) Chciałabym zmienić napis w opcji "czytaj dalej" na stronie głównej, ze względu na to, że wyświetla się w języku angielskim a moja strona jest polskojęzyczna.

• By duchu0
      Szukam wtyczki która pozwoli na dodawanie wpisów zarejestrowanym użytkownikom, gdzie będzie można ustalić ilość wpisów które użytkownik będzie mógł dodać. 
      Najlepiej by było gdyby dodwanie wpisów odbywało się przez frontend i można było definiować dodatkowe pola
    • By steel123
      Witam, zamieszczam linki z adresami na pewnych forach nie indeksuje ich coś a zauważyłem że inne linki ( nie wszystkie) z danego forum na ktorych postuje sa zaindeksowane.
      Pytanie czy jeśli podindeksuje przez twittera to powinien się pokazać? tak mi doradzono.
      Ktoś też pisał o narzędziach typu BL Indexer, itp. Czy to może wspomóc? już nie wiem co robić żeby w google się to pokazało.
    • By hemulen_ms
      Poszukuję copywritera-freelancera do pracy zdalnej, który będzie przygotowywał posty na Facebook'a. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na marta@ioh.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy