Jump to content

link tagu w wynikach google zamiast link podstrony dlaczego?

Recommended Posts

Witajcie! mam pytanie: wpisujac frazę: "fotografia noworodkowa bydgoszcz" w wynikach wyszukiwania Google pojawia mi się link tagu: http://www.fotoprimo.pl/tag/fotografia-noworodkowa-bydgoszcz/ zamiast link docelowej strony:http://www.fotoprimo.pl/portfolio_page/fotografia-noworodkowa-bydgoszcz/ gdzie szukać rozwiązania tego problemu? Dziękuję!

Problem leży w optymalizacji. Google uznało, że podstrona z tagiem zawiera więcej adekwatnych informacji. Ponieważ tagi powodują duplikację w obrębie serwisu proponuje wyłączyć je z indeksacji a stronę docelową podlinkować.

• Like 1

Alkowiki - dla większego relaksu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Barcelona
      Witam, jestem tutaj nowy więc Witam wszystkich!

Podejrzewam, że temat już pojawił się na tym forum jednak opcja "Szukaj" nie dała mi odpowiednich wyników. Mam pytanie odnośnie organizowania Kategorii w Wordpressie. Strona którą projektuje będzie wspierała kilka tytułów, seria która jest publikowana co 2 - 3 lata i przy każdej publikacji będzie tworzona nowa kategoria na stronie. Każdy tytuł podzieliłbym na podkategorie:
      - Tytuł 1
      -- Informacje
      -- Poradniki
      -- Statystyki

- Tytuł 2
      -- Informacje
      -- Poradniki
      -- Statystyki

Pytanie czy to dobre rozwiązanie. Nie wiem czy lepiej zrobić tylko jedną kategorie "Tytuł 1" i każdy wpis odpowiednio Tagować "Informacje", "Poradniki" itd. Wiem, że dużo ludzi nie widzi sensu w korzystaniu tagów jednak w tym przypadku wydaje mi się to dość praktyczne. Jedyny problem jaki widzę to wyświetlanie strony z wpisami z kategorii "Tytuł 1" i z tagiem "Informacje". Nie wiem tylko jak to odbije się na SEO, nie wiem w którą stronę iść. Głowie się nad tym od kilku dni i nie doszedłem do żadnego rozsądnego pomysłu. 

Liczę na konstruktywną dyskusję!
      Pozdrawiam
    • By cannot
      Czy warto tagować małe strony-blogi (kilkadziesiąt wpisów) na wordpressie? Jedni mówią, że można narazić się na thin content a drudzy, że warto tagować wpisy.
      Co w przypadku dodawania tych samych tagów do kilkunastu wpisów? Macie jakieś doświadczenia czy tagowanie pomaga, szkodzi czy może nie ma wpływu.
    • By ErnestM
      Witajcie, od niedawna zaczalem znow prace nad SEO i odnawiam zaplacze, patrze na indeksacje i dziwi mnie ze Google indeksuje tagi zamiast artykulow, ktore sa unikalne, czy moze ktos z was spotkal sie z takim przypadkiem? Otoz majac 50 tagow i 20 artykolow, wyszukiwarka zaindeksowala 40 tagow i na samym koncu wynikow site: pokazuje 3/4 artykuly z kazdego zaplecza. Dodam ze strony nie sa podlaczone do GA ani nie byly jeszcze linkowane, sitemap nie zalinkowany, sa zrobione amatorsko na WP jednak dziwnie to wyglada, wylacze indeksacje tagow i zobacze jak zareaguje G.
    • By asseq
      witajcie, mam dylemat co do ilości tagów na moich serwisach - dodawać jak najwięcej (~20), około 10 czy 3-4 będą w zupełności wystarczające. 

Chodzi o parę serwisów głównych, o wiele mocniejszych, gdzie regularnie jest wrzucana treść, która ma ściągnąć ludzi, mam też paręnaście zaplecz - tam nie oszczędzałem tagów i dosyć sporo ładowałem, ale nie wiem czy jest to dobra decyzja.
    • By Bitcoin
      Witam,

które z aktualnych narzędzi pozwalają na sprawdzenie ilości wyników wyszukiwania wyrzucanych przez Google dla danej frazy?

Dzięki i pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy