Jump to content

asseq

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://hobbies.pl/

Recent Profile Visitors

1,189 profile views
 1. I jak wygląda teraz sprawa? Mają parę ciekawych programów, ale wszystkie negatywne opinie nie nastrajają pozytywnie, warto poświęcać czas czy szukać alternatyw?
 2. Sporo masz w Tradedoubler i Convertiser, jednak w Webe masz właśnie dużo mniejszych sklepów z róznymi pierdołami, tu raczej większe sklepy z wyrobioną marką. Jeszcze Zanox, ale z nimi nie współpracowałem
 3. @Dralik rozumiem, mówię tutaj skrótami myślowymi - po prostu sprawdziłem czy mój pomysł ma rację bytu i okazuje się, że tak - dlatego chcę tak na prawdę ruszyć z projektem. Generalnie to bym chciał świadczyć usługi seo - a przy tym rozwijać poboczną rzecz - że tak powiem byłbym swoim klientem Dzięki za wypowiedzi, przemyślę wszystko, ułożę w jaką logiczną całość, porozmawiam w urzędzie i zobaczymy co z tego tortu uda się ugrać ;-)
 4. @Dralik no tak, ale koszt pozycjonowania to w głównej mierze content i pozyskiwanie linków zewnętrznych - oczywiście wszystko w uproszczeniu, ale w pewnych warunkach jest to niezbędne i nieuniknione - kwestia taka czy udałoby się to uargumentować komisji... Bo jak nie, to chyba nie ma sensu pchać się w firmę bez konkretnego planu. Nie planuje na ten moment rzucanie wszystkiego i rozkręcanie biznesu - chcę dzięki dotacji rozkręcić mój portal (obecnie zarabia na ten zus), ale przy odpowiednim nakładzie pracy i inwestycji myślę, że na spokojnie robiłby średnią krajową - do tego właśnie przydały b
 5. Hej, zakładał ktoś z Was ostatnio własną działalność gospodarczą i otrzymał dotację? Myślę o tym od jakiegoś czasu, jednak warunki jakie trzeba spełnić i głosy ludzi którzy brali dotację nie napawa optymizmem. Chciałbym do tego uczciwie podejść i wykorzystać te pieniądze na rozwój mojej strony. Chciałbym pracować b2b + rozwijać po godzinach mój projekt i płynnie na niego przejść, jednak warunek taki jak obowiązek wydania dotacji w ciągu miesiąca nie pomaga. Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby dla mnie doładowanie wirtualnych portfeli jak Whitepress czy seotxt, zakup oprogramowania jak Semsto
 6. W jaki sposób zrobić raport w Analytics podstron zyskujących popularność? Czyli podstrony, w które w ostatnim czasie mają znacznie więcej wejść niż w poprzednich tygodniach/miesiąc. Robił ktoś coś kiedyś takiego?
 7. nie ma takiej opcji, bo dodaję na nowo podstrony i przy ~50 jest dobrze, a przy nowo dodanych wciąż 0
 8. Mam problem z nowo dodanymi frazami/stronami - pokazuje ciągle zero mimo że na pewno są inne pozycje (top3), wszystko poprawnie dodane, inne strony normalnie pokazuje, jakiś pomysł co może być nie tak?
 9. wie ktoś czy są jeszcze dostępne kody w promocji 200 zł za wydanie 100? chciałem przetestować adwordsa, ale widzę, że się trochę zmieniło, gdzieś wyczytałem, że obecnie można dostać jak współpracuje się ze specjalistą z certyfikatem. Ktoś ma info jak to wygląda?
 10. Mam taki problem, z którym jeszcze się nie spotkałem. Mianowicie, utworzyłem nową stronę na moim blogu, tytuł i opis ustawiony w yoascie, ale Google woli brać ze strony głównej, gdzie w ogóle nie pasuje do treści z nowej strony Można jakoś ręcznie na takiej podstronie to zmienić?
 11. mam stronę gdzie na różnych podstronach posiadam jeden reflink do zewnętrznej strony i chcę by zliczało mi przejścia do tamtej właśnie strony, jak to mam zrobić w analyticsie?
 12. @MaxPan, ok, mam kilka na oku, ale czy nie będzie żadnej różnicy od zakupu niemieckiego hostingu? Nie ma żadnych przekierować na polskie ip i tym podobnych rzeczy? Będzie to 1 do 1 w przypadku zakupu takiego hostingu w polskiej firmie co w niemieckiej?
 13. szukam hostingu na rynek niemiecki, polecacie coś? najlepszym wariantem byłaby Polska firma oferująca hostingi z niemieckim ip.
 14. Od teraz nowy kod LH-25-18830 upoważnia do zniżki -25%
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy