Skocz do zawartości

UWAGA na Comperia.pl / ComperiaLead.pl !


K-ny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Złapałem właśnie Comperie, a raczej PP ComperiaLead na oszustwie podczas rozliczania wniosków.

Zostało za pośrednictwem mojej strony założone konto oszczędnościowe w ING, wpłacono na nie 10 000 zł, a dziś jest już tam nieco więcej. Partner powinien więc otrzymać z tego tytułu wynagrodzenie, a tutaj status wniosku: "Odrzucony".

Napisałem więc reklamację do PP i podałem im nawet numer tego konta - po jakimś czasie reklamacja także została odrzucona.

Czy ktoś złapał też ich tak na "gorącym uczynku"?

Pozdrawiam

Edytowane przez K-ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś dokładnie regulamin? Może był tam zapis o górnym limicie kwoty od której dostajesz procent?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czesto i najwięcej problemów z prowizjami jest z powodu takiego zę banki źle informują Comperialead o złożonych leadach i innych ofertach założonych za pośrednictwem Comperialead
„K-ny” jesteś pewny że osoba która złożyła konto klikneła w poprawne zbudowany link z Twoim ID, wyobraź sobie że Jan Kowalski to bardzo popularne nazwisko, informacja o tym że masz w tym banku konto nie jest argumentem do naliczenia prowizji. Musi byc dowód a te dowody przewaznie gina w banku. To banki nie chcą dzielić się swoja kasą. Czasem mam wrażenie że osoby z banków przypisują sobie złożone leady a nie partnerowi Comperialead.

Napisz do Comperialead dokładnie opisując problem, tam nikt na pewno nie chce zabrać Twoich pieniędzy.
Jak wspomniałem wcześniej większość problemów to problem z rozpoznaniem ID do której profity musza być przypisane, przeważnie to zły link, lub olanie tematu przez bank.
Piszę tak bo będąc partnerem Comperialead już kilka lat poznałem cały cykl jaki odbywa się od momentu wygenerowania linku – leada do momentu uzyskania prowizji.
Z biegiem czasu nabrałem zaufania do działań Comperialead, znam już ten cały cykl.

I uwierz mi w 99,9% wina jest po stronie userów i banków. Mi kilka leadów poprostu znikło w banku, juz nie robie ledów na ten bank. Niestety nie moge opisać jaki bo sie przyczepią o pomówienie :)

Ja jestem pewny że wyjaśnisz wszystko jeśli dokładnie opiszesz Comperialead sprawe.
Napisałeś „Złapałem właśnie ....”
Jesteś pewny ? a może to Ty próbujesz wyłudzić pieniądze. Zastanów się co piszesz, bo zawsze są dwie strony medalu.

Przemyśl to co napisałem wyżej, myślę że rozwiązesz pozytywnie sprawę tym bardziej że jestes pewny że racja jest po Twojej stronie.

Trochę ostro pojechałeś, chyba deko przegiąłeś :)

SEO i SEM - www.rwnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto zostało założone dobrze, wniosek zarejestrowany w panelu PP jako oczekujący. Umowa o prowadzenie konta została podpisana, pieniądze na konto wpłacone.

Po odrzuceniu wniosku napisałem reklamację i podałem im nawet numer tego konta bankowego i co dalej... reklamacja odrzucona. Myślę więc, że to nie ja przeginam.

Ile osób musiało tak zostać oszukanych?? To pierwszy wniosek, który byłem w stanie sprawdzić... i o dziwo okazuje się, że akurat ten jeden nieuczciwie został potraktowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale w Polskich PP to bardzo często spotykam się z tym niezliczaniem wniosków, brakiem odpowiedzi na maile itp. Ostatnio faktura wystawiona do jednego z PP, 14 dni termin płatności, a po 16 dniach Pani pisze że pomyliła się w rozliczeniu i żeby fakturę poprawić bo kwota jest niższa.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności