Skocz do zawartości

czy to spam?

apkit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na interesująca mnie fraze serwis megaparty.com.p l wskoczyl nagle na 1 miejsce.

wlazłem do kodu strony i sie troche zdziwilem, bo myśłałem ze google sie tak juz nie da oszukiwac....

niewidoczny text w rozmiarze 1 pixela i w kolorze tła i dziesiątki razy powtórzone slowa kluczowe...

Ja sie tu męcze , kataloguje, wykupuje adwords, robie nowy zoptymalizowany serwis, a tu prosze, prosta metoda i skuteczna. Co Wy na to?

Edytowane przez apkit

czy to spam?

Jak najbardziej

Co Wy na to?

Jeśli będzie zlecenie na tą frazę i ktoś będzie chciał być wyżej ... to zniknie z pierwszego miejsca ;)

Poza tym, jeśli więcej osób będzie z równym zaangażowaniem jak Ty, śledzić konkurencję i jej poczynania, spam przestanie w końcu istnieć, albo zmieni się jego definicja ;)

Zawsze możesz zgłosić spam do Google, jak i innych wyszukiwarek, pamiętaj jednak o tym, że ktoś może tak samo zgłosić i Twoją stronę i jest małe prawdopodobieństwo, że to Twoja strona wyleci, a ta spamerska zostanie, życie jest przecież jak pudełko czekoladek :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

To jest spam i to beszczelny spam ;)

Ciekaw jestem Waszych opini... Czy zglaszac takie strony (nawet jesli to nie konkurencja) czy nie zglaszac jako spam?

BTW czy wogole zgloszenie o spamie cos daje, rzeczywiscie sprawdzaja takie strony i ew. struuu? ;)

Pozdrawiam

BENY

poszukujesz luksusowego apartamentu wejdz na apartamenty Kraków

Możesz zgłosić tylko...co to da ? Od przeszło 3 lat obserwuje serwis który na 5 czy 6 fraz jest pierwszy tylko dlatego że ma ukryty text i to nie 1 pixel tylko normalna czcionka ale w kolorze tła . I co ? Nic ...Zgarnia jedynie 3/4 potencjanych wejść na ta fraze i każdy jest szczęśliwy. Pozdrawiam

P.S. I tak SEO które jest uprawiane na forum kiedyś może znależć sie w defincji " spam" bo przecież też sztucznie podnosimy frazy za pomocą linków, które powinny być teoretycznie zdobywane naturalnie :).

Najlepsze wózki dziecięce produkują Szwedzi.

I tak SEO które jest uprawiane na forum kiedyś może znależć sie w defincji " spam" bo przecież też sztucznie podnosimy frazy za pomocą linków, które powinny być teoretycznie zdobywane naturalnie :).

Do tego wszystko zmierza i to nie tylko w temacie linkow.

Rownie dobrze niedlugo moze panowac opinia ze spam jest dobry i pomaga w pozycjonowaniu. O ile taki nawrot jeszcze nie nastapil wsrod pozycjonerow.

Nowe techniki spamowania to przyszlosc!

BTW czy wogole zgloszenie o spamie cos daje, rzeczywiscie sprawdzaja takie strony i ew. struuu? :blink:

Wg mnie niewiele. Jakieś 4 miesiące temu zgłosiłem kilka stron stosujących te techniki. Zapisałem sobie ich pozycje na poszczególnych frazach promowanych ukrytym tekstem.

Do dzisiaj strony te mają się świetnie.

pozdrawiam

Qbar

Edytowane przez Qbar

uśmiechnij się - jutro możesz nie mieć zębów ;-)

Rozumiem że tekst ukryty to spam ale słowa kluczowe jako normalny tekst to juz nie spam -Własciwie to przeciez nie psuje strony jak sie słowa kluczowe na dole ekranu wpisze duzą czcionką.Po c osie meczyc w ukrywanie tekstu?

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Temat spamu... topik zamykam bo wielokrotnie był omawiany !

Odnośni pytania DLACZEGO SĄ WYZEJ - nie dałeś szansy oceny gdyz podales za malo informacji - nie można nawet stwierdzic co było przyczyną ustawienia tej witryny wyzej niz Twojej.

Amen

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności