Jump to content

Przestrzegam przed katalogiem KARO

Recommended Posts

Przestrzegam przed korzystaniem z katalogów które poza dodającymi pies z kulawą nogą nie odwiedza.
Karo_Pokerowy_katalog_stron_Chromium.png

NIestety, ale tak się zdarza, złóż reklamację przez dotpay może rozpatrzą pozytywnie:)

A następnym razem patrz na datę moderacji i na strony oczekujące :)

Pozdrawiam

Kolega Nerox myli się pisząc "może rozpatrzą pozytywnie". O czywiście myli sie pozytywnie, bo nie "może", ale na 100% dostaniesz zwrot. Piszę tutaj jako właściciel katalogu, gdzie taka sytuacja miała miejsce w doptpay.

I tutaj przestrzegam właścicieli katalogów i innych serwisów korzystających z dotpay bo z tego co osobiście doświadczyłem to dotpay uznaje reklmamację każdemu w ciemno, bez jakiegokolwiek kontaktu z właścicielem serwisu, nie pisząc nawet czego ta reklamacja dotyczy.

Brak kontaktu o tym fakcie nawet na email od dotpay i tylko faktura na zwrot kwoty za kilka sms-ów, z określonego nr tel. w różnych stawkach. Barak dodatkowych informacji na fakturze oprócz uznanej reklamacji z dotpay. Ogarneło mnie zdziwienie za co ? W pierwszej chwili pomyślałem, że zapewne odrzuciłem czyjś wpis i ktoś to zareklamował, ale to tak przecież nie działa. Na fakturze widniały nr kodów, więc sprawdziłem. Nr kodów odpowiadały dodanym stronom widniejącym w katalogu od kilku miesięcy. Odnośnie reklamacji czego ona dotyczyła, do dziś nie wiem. Co mogłem w tym przypadklu zrobić skoro musiałem oddać pieniądze, za wysłanie smsów osoby, która dodała swoje strony do katalogu to oczywiście usunąc strony tej osoby, zbanować ją i opuścić dotpay, na czym o wiele bardziej skorzystałem.

Wiec kolego składaj reklamację bo uważam, że czy masz podstawę i uzasadnienie czy nie dotpay ją i tak uzna.

@up

Ja napisałem że "może rozpatrzą", ponieważ dopiero rozpocząłem współpracę z firma DotPay :) Ale cieszę się że tak reagują !

Edited by MaxPan
Nie cytujemy w całości!

„Kiedy chcę pobudzić swój mózg do pracy, włączam komputer. Kiedy chcę odpocząć, włączam telewizor.” — Steve Jobs