Skocz do zawartości

Skrypt bazy noclegowej - szukam


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam skryptu bazy noclegowej, ale koniecznie potrzebuję w niej dwie funkcje:

- import obiektów z zewnętrznego pliku/bazy

- funkcja "jeśli to twój obiekt, uaktualnij informacje", czyli mam zaimportowane podstawowe informacje o obiekcie, a klient może się zalogować i samemu dopisać informacje do już istniejącego wpisu.

Spotkaliście się z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego skryptu gotowca nie znam, zobacz w dziale ogłoszenie ktoś parę dni temu sprzedawał licencje Gesoft 4.0. myślę ze resztę sobie dorobisz. Pamiętaj jedno żądny gotowiec nie nadaje się na serwis docelowy z różnych przyczyn, najwyższej na zaplecze 1 poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem, że zlecę napisanie takiego skryptu od zera. Pozdrawiam

Hmm do podstaw, to może być spory wydatek chyba, że znajdziesz przysłowiowego "studenta" za 200 zł + chipsy.

Ale są magicy, co mogą zaadaptować skrypt WordPressa, Drupala lub Jomala . I to w zależności od wykonawcy może być zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż pisanie od:

<?php

:pisze:

;?>

============

Tworzenie serwisu typu bazy noclegowej z prawdziwego zdarzenia, a nie "bazy noclegowej", to poważna sprawa. Taki serwis powinien być na bieżąco aktualizowany przez noclegodawców do tego oferować aplikacje mobilne z mapami, liczbą aktualnie wolnych miejsc, cenami, rezerwacjami online, płatnościami online itd...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności