Jump to content

Dwa pytania mieszarka oraz zaplecze


Recommended Posts

Witam szukam mieszarki tego typu tylko więcej możliwości

http://www.spider-agency.pl/mieszarka.html

czyli by mi generowała gotowych z 50 tekstów może być program lub online byle darmowe

i drugie pytanko

mam zaplecze np 30 stronek i mam 10 fraz czy moge na każdej stronie zapleczowej umieścić 10 anchorów z linkiem czy to już jest katastrofa ile można z jednej strony zapleczowaej dać linków do jednej strony? oczywiście kazdy link to nowy wpis.

Link to post
Share on other sites

Piszesz/kupujesz/Zlecasz/Kradniesz/RobiszCokolwiek i masz dobrze synonimizowany tekst to możesz spróbować na przykład wrzucić go tutaj kliknąć generuj i za każdym razem masz nowy tekst który wyciągasz metodą kopiuj wklej... O ile dobrze Cię zrozumiałem.

Co do drugiego pytania to nie ma reguły na to i każdy ma swoją metodę. Można 1 albo 1000 to zależy czego oczekujesz i jaką metodę przyjmujesz. Ty się dowiesz sam tak naprawdę, choć to porada nic nie wnosząca, irytująca i oklepana ale prawdziwa, testując samemu różne możliwości. Wg mnie to co proponujesz to jednak za dużo. Dlaczego? Bo nie wygląda to naturalnie, chyba, że jedziesz spamem i się nie przejmujesz o jakość. Nie lepiej na przykład po 3 tematyczne strony na każdą z fraz?

Link to post
Share on other sites

No właśnie a co do liczby linków na stronie zapleczowej, to tu nie chodzi ściśle o ilość ale gęstość. Tzn ile linków w stosunku do jak dużej treści. Jak chcesz 10 linków z jednej strony zapleczowej to spoko ale będzie bezpiecznie pod warunkiem, że zrobisz 20 długich artykułów a w co drugim tylko po jednym linku - wtedy będzie na pewno bezpiecznie :D

A jeżeli zaplecze to krótki tekst na stronce to proponuję po 1 linku na 1 zaplecze :)

Ale też biorąc pod uwagę, że trzeba na swoje strony zapleczowe wchodzić co jakiś czas i coś tam robić by pokazać, że strony nie są martwe, to na początek możesz zrobić po linku na zaplecze i robić sobie jakieś inne rzeczy. Za jakiś czas wejść na swoje zaplecza, dopisać dużo tekstu i dorobić po jednym linku. Po kwartale znów to samo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy