Recommended Posts

Witam

Z okazji wdrożenia nowej wersji systemu, przygotowaliśmy małą promocję - darmową reklamę w naszym systemie.

Dla pierwszych 3 osób, które zadeklarują, że po przetestowaniu systemu napiszą recenzję BuyFans na swoim blogu: pakiet standard o wartości 85pln (w skład pakietu wchodzi 200 fanów, 500 lajków dla postów lub zdjęć i 100 komentarzy)

Dla pierwszych 10 osób, które zadeklarują, że po przetestowaniu systemu napiszą recenzję BuyFans w tym temacie: pakiet starter o wartości 20pln (w skład pakietu wchodzi 50 fanów, 100 lajków dla postów lub zdjęć i 25 komentarzy)

Zalety systemu:

- prawdziwi użytkownicy (botom mówimy nie)

- tylko polskie konta

- raporty

- autokampanie (dodaj adres fanpage, nowe posty będą zaciągane automatycznie i będą dla nich generowane kampanie)

Po odpowiedzeniu w temacie proszę o podanie na PW lub biuro(małpka)buyfans.pl adresu email, na jaki ma zostać założone i doładowane konto w systemie. Nie limitujemy liczby kampanii, więc możecie dowolnie dzielić przydzielonych fanów, lajki i komentarze).

Wszelkie uwagi na temat działania i funkcjonalności serwisu BuyFans.pl mile widziane.

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

Edited by salab

Web Systems: marketing internetowy, strony www, sklepy, oprogramowanie...

System cały czas się rozwija, z braku czasu temat nie był aktualizowany, ale już to nadrabiamy.

W chwili obecnej BuyFans oferuje:

1) fani fanpage

2) lajki dla postów i zdjęć

3) komentarze dla postów lub zdjęć

4) udostępniania postów

5) komentarze na zewnętrznych serwisach (jeśli jest opcja komentowania poprzez FB). Dodatkowo, możemy udostępnić plugin do WP, który będzie te komentarze zapisywał w Waszej bazie danych a nie wczytywał je z FB, dzięki czemu na stronie dodawany jest kontent, a dodatkowo nabijamy statystyki Analytics'a.

Podsumowując - oferujemy pełny serwis jeśli chodzi o zwiększanie zasięgu na Facebook'u (fanpage żyje, ma lajki, komentarze i udostępnienia) oraz pisanie treści na zewnętrznych stronach. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zainteresowanych darmowymi testami zapraszam na biuro@buyfans.pl :)

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

W systemie doszła możliwość podawania treści komentarzy jakie mają zostawić nasi użytkownicy. Jeśli ktoś chce przetestować nową funkcjonalność to zapraszam na PW / GG: 10101 / biuro(at)web-systems.pl

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

System buyfans wdraża tetsowonową funkcjonalność - mikrozlecenia. Zainteresowanych przetestowaniem nowej funkcji w wersji beta, zapraszam do kontaktu przez email biuro (at) web-systems.pl lub PW.

Edited by salab

Godzinę temu, Finan napisał:

A na czym polega ta funkcjonalność?

Założenie jest takie, żeby iść z tymw stronę InClick'a - czyli ustawiamy zadanie, przypisujemy punkty i zlecenie trafia do użytkowników systemu.

Funkcjonalność mikrozleceń wychodzi powoli poza fazę beta. Zainteresowanych zapraszamy an PW lub @.

3 godziny temu, JaneSmith napisał:

salab@ czy mogę prosić o adres waszego fanpage?

Serwis nie ma fanpage, wszystko jest na www.buyfans.pl

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

Do systemu BuyFans wprowadziliśmy nową funkcjonalność w wersji beta - wykopywanie znalezisk na wykop.pl - wykopy pochodzą od prawdziwych użytkowników, nie posiadamy prywatnej farmy botów.

Pierwsze testy wypadły bardzo pozytywnie - jedna z 10 kampanii osiągnęła główną stronę wykop.pl i ściągnęła kilka tysięcy wejść. A to wszystko przy 30 wykopach z systemu.

Pierwszych 5 osób, które napiszą w temacie, że są zainteresowane i dadzą w zamian feedback (nie wnikamy w żadnem sposób jaki on będzie, chcemy rzetelnej oceny) - dostaną od nas testowe kampanie po 20 wykopów (lub 2 kampanie po 10).

Edited by salab
sprecyzowanie

Przed chwilą, studioczystosci napisał:

Hej,

Jak jest jeszcze miejsce to chętnie skorzystam bo lubię testy :)

Jesteś pierwszy. Zarejestruj darmowe konto w systemie buyfans.pl i napisz prywatną wiadomość (ikona koperty w panelu użytkownika) z adresem wykopu (lub 2, jeśli mają być 2 kampanie po 10).

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kvbvs
      Czesc wszystkim, 

Mam na imie Kuba, mieszkam w Krakowie. Jestem absolwentem specjalizacji e-biznes na AWF-ie, obroniłem pracę dyplomową na temat e-sportu z wyróżnieniem.

Niestety nie mogę pochwalić się doświadczeniem w pracy dotyczącej social mediów. Co prawda byłem na stażu w dziale marketingu, lecz niestety jego program nie ocierał sie w żaden sposób o seo i pokrewne. 

Nie ukrywając, moje doświadczenie jak i wiedza praktyczna na w/w tematy jest na poziomie początkującym. Podjąłem decyzje o samokształceniu się, zdaję sobie sprawę, że czeka mnie długa i wyboista droga. Na pewno nadrabiam dyscypliną, kreatywnością, chęcia i zdolnością do szybkiej nauki.

Przechodząc do meriutum- szukam stażu. Nie ukrywając zdecydowanie wolałbym płatny ale jestem w stanie rozważyć staż bezpłatny w zamian za gwarancję wysokiego poziomu.

W razie pytań oraz zainteresowania (choć jestem realistą i wiem, że mój post może odbić się od ściany) chętnie odpowiem oraz wyślę moje CV.

Konakt do mnie:
      adres e-mail: kuba1993_11@o2.pl

Dzięki!
    • By wisnia85
      Szukam Partnera do współpracy w dziedzinie spersonalizowanych prezentów, do stworzenia nowej strony sklepu internetowego. Posiadam technologię, zaplecze sprzętowe oraz 10 letnie, unikalne doświadczenie w tej branży. Potrzebuję wsparcia w zakresie odświeżenia aplikacji online, optymalizacji strony – a przede wszystkim poprowadzenia skutecznej kampanii online.

Z doświadczenia wiem, że wspólne prowadzenie projektu wymaga cyklicznych spotkań. Dlatego zależy mi na podjęciu współpracy z osobami w zasięgu łódzkiego, dolnośląskiego lub Warszawy.

Obecna strona internetowa wymaga przebudowy softu i przepisania go na nową technologię. Dalszy rozwój serwisu będzie uwzględniał także nową funkcjonalność wynikającą z poszerzenia oferty. Posiadam niezbędną wiedzę do zrealizowania tego celu.

Posiadam wieloletnie dane kampanii PPC oraz wartościowe linki generujące ruch organiczny. Potrzebne jest solidne zaplecze SEO, Social Media oraz umiejętność skutecznego promowania w sieci.

Projekt został opisany w wiodących mediach, tworzący go Zespół jest otwarty na przekazanie doświadczeń. Reasumując: posiadam zaplecze, znajomość branży i poszukuję zespołu/osoby, która chciałaby ze mną kontynuować rozwój fajnego projektu
      Twój wkład to pilnowanie optymalizacji strony, linkowanie i pozyskiwanie ruchu wystarczającego do funkcjonowania strony. Mój wkład to codzienna obsługa procesu sprzedaży, zarządzanie produkcją i dalsze budowanie i rozwój marki.

Wspólnie możemy zagospodarować unikalny rynek.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail: anna.liso@o2.pl bądź tel.: 784 146 348
    • By SEOsklep24.pl
      Witam.

Internet to niezbadane pokłady wiedzy i potencjalnych klientów, do których trzeba dotrzeć. To jedyny warunek, aby osiągnąć pogłos i wzbogacić się na świecie online. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta są ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych.

Oferujemy RĘCZNE dodanie Państwa ogłoszenia do 25-100 serwisów ogłoszeniowych. Oszczędź czas i pieniądze, zleć nam zajęcie się ogłaszaniem Twojej firmy, sklepu lub usługi.

Co zyskują Państwo dzięki dodanym ogłoszeniom?

Wiele bezpiecznych linków do swojej strony z witryn o wysokim Trust Rank
      Reklamę firmy/usługi/produktów poprzez dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów, którzy codziennie odwiedzają serwisy ogłoszeniowe
      Tanią i skuteczną reklamę
      Podniesienie świadomości marki wśród internautów
      Dotarcie do tysięcy użytkowników jednocześnie

Link do ofert:
      https://seosklep24.pl/oferta/483-linki-z-ogloszen-25.html
      https://seosklep24.pl/oferta/340-linki-z-oglosze-50.html
      https://seosklep24.pl/oferta/342-linki-z-oglosze-100.html

Cena: 99,99zł - 299,99zł

W cenie usługi znajduje się:

dodanie 25-100 ogłoszeń stworzenie 1-3 artykułów z synonimami ( 1200 znaków po wygenerowaniu ), który zostanie dodany jako ogłoszenie Ręczne dodanie ogłoszeń i danych teleadresowych Stworzenie raportu, w którym oprócz linków prowadzących do ogłoszeń znajdować będą się dane do kont, z których dodano ogłoszenie oraz dane do założonego na potrzeby zlecenia adresu e-mail. strona pozyska naturalne linki w postaci adresu www oraz reklamę w 25-100 serwisach ogłoszeniowych!  
      Pragniemy dodać, że każdy serwis pozwala na przedłużanie emisji ogłoszenia za pomocą jednego kliknięcia w link przesłany za pomocą maila (emisja minimum 1 miesiąc, maksymalnie bezterminowo). Pozwoli to Państwu na dowolne edytowanie i przedłużanie ogłoszenia oraz kontaktowanie się z klientami!

Do wykonania usługi potrzebujemy:

- adres strony www
      - tytuł ogłoszenia
      - dane teleadresowe

Jednocześnie informujemy, że oferta ogłoszeń skupia się na reklamie. Aspekt pozycjonowania jest tylko dodatkiem (nie wszystkie serwisy pozwalają na dodanie linka w formie klikalnej).

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474

• By ErnestM
      Witam,

chce kupic kupony do facebook ads, czy ktos dysponuje? Zalezy mi na 3 po 100 euro.

Te: +32499114480 / Ernest

Kontakt: Prywatna wiadomosc lub podawac ceny w postach ponizej, nie wystawiam faktur. Platnosc PayPal/przelew.

Pozdrawiam,

• By Sebastian SEO Agency
      Dzień dobry, 

Jesteśmy wiodącą na rynku agencją interaktywną zrzeszającą członków do Programu Partnerskiego. Poszukujemy firm z branży IT, marketingu, e-marketingu oraz Freelancer'ów.

Nasz Program Partnerski polega na polecaniu nam potencjalnych Klientów zainteresowanych usługami, które świadczymy (pozycjonowanie, optymalizacja, Ads, Social Media, projektowanie stron internetowych). Partnerzy są uprawnieni do prowizji w wysokości od 10% do 18% od całej wartości umowy wynikającej z polecenia, wypłacanej każdego miesiąca po opłaconej fakturze przez Klienta. 

Członkostwo w naszym Programie Partnerskim nie jest zobowiązujące - polecenia potencjalnych Klientów można zgłaszać w dowolnym momencie poprzez przygotowany e-portal dla naszych Partnerów. 

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się szeroko-pojętym e-marketingiem ze 140 pracownikami na pokładzie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak świadczymy wszystkie usługi związane ze zwiększaniem widoczności naszych Klientów w Internecie. Nic co w sieci nie jest nam obce! 

Posiadamy dwie możliwe ścieżki współpracy:
      Jawna - współpraca, w której z poleconym Klientem kontaktuje się nasz dział handlowy przedstawiając ofertę. Od podpisanej umowy Partner otrzymuje od 10 do 18% prowizji. 
      Niejawna - na zgłoszenie Partnera przygotowujemy ofertę, którą Partner samodzielnie przedstawia Klientowi i dolicza odpowiednią dla siebie marżę. 

Na życzenie Partnera możemy przygotować "landing-page" na stronę Partnera, poprzez którą zainteresowani Klienci mogą samodzielnie zgłaszać zainteresowanie naszą ofertą, a od podpisanych umów również Partner otrzymuje w/w prowizję. 

Firmy oraz osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami, naszym portfolio oraz współpracą w naszym Programie Partnerskim zapraszam do kontaktu:

Sebastian Kuran
      sebastian.kuran(at)gmail.com (w tytule wiadomości proszę o umieszczenie prefiksu [PP])
      lub pod nr. tel 535 507 495 (pon-pt w godz. 9:00-15:30) 

Specjalista ds. Programu Partnerskiego