Polecane posty

Witam

Z okazji wdrożenia nowej wersji systemu, przygotowaliśmy małą promocję - darmową reklamę w naszym systemie.

Dla pierwszych 3 osób, które zadeklarują, że po przetestowaniu systemu napiszą recenzję BuyFans na swoim blogu: pakiet standard o wartości 85pln (w skład pakietu wchodzi 200 fanów, 500 lajków dla postów lub zdjęć i 100 komentarzy)

Dla pierwszych 10 osób, które zadeklarują, że po przetestowaniu systemu napiszą recenzję BuyFans w tym temacie: pakiet starter o wartości 20pln (w skład pakietu wchodzi 50 fanów, 100 lajków dla postów lub zdjęć i 25 komentarzy)

Zalety systemu:

- prawdziwi użytkownicy (botom mówimy nie)

- tylko polskie konta

- raporty

- autokampanie (dodaj adres fanpage, nowe posty będą zaciągane automatycznie i będą dla nich generowane kampanie)

Po odpowiedzeniu w temacie proszę o podanie na PW lub biuro(małpka)buyfans.pl adresu email, na jaki ma zostać założone i doładowane konto w systemie. Nie limitujemy liczby kampanii, więc możecie dowolnie dzielić przydzielonych fanów, lajki i komentarze).

Wszelkie uwagi na temat działania i funkcjonalności serwisu BuyFans.pl mile widziane.

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

Edytowano przez salab

Web Systems: marketing internetowy, strony www, sklepy, oprogramowanie...

jak komentarze piszecie z takimi błędami jak Wasze FAQ, to gratuluję... dochodzę do wniosku, że internet schodzi na psy :-/

• Like 1

Ekologiczne i najtańsze torby papierowe. Wysoka jakość!

System cały czas się rozwija, z braku czasu temat nie był aktualizowany, ale już to nadrabiamy.

W chwili obecnej BuyFans oferuje:

1) fani fanpage

2) lajki dla postów i zdjęć

3) komentarze dla postów lub zdjęć

4) udostępniania postów

5) komentarze na zewnętrznych serwisach (jeśli jest opcja komentowania poprzez FB). Dodatkowo, możemy udostępnić plugin do WP, który będzie te komentarze zapisywał w Waszej bazie danych a nie wczytywał je z FB, dzięki czemu na stronie dodawany jest kontent, a dodatkowo nabijamy statystyki Analytics'a.

Podsumowując - oferujemy pełny serwis jeśli chodzi o zwiększanie zasięgu na Facebook'u (fanpage żyje, ma lajki, komentarze i udostępnienia) oraz pisanie treści na zewnętrznych stronach. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zainteresowanych darmowymi testami zapraszam na biuro@buyfans.pl :)

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

W systemie doszła możliwość podawania treści komentarzy jakie mają zostawić nasi użytkownicy. Jeśli ktoś chce przetestować nową funkcjonalność to zapraszam na PW / GG: 10101 / biuro(at)web-systems.pl

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

Napisano (edytowany)

System buyfans wdraża tetsowonową funkcjonalność - mikrozlecenia. Zainteresowanych przetestowaniem nowej funkcji w wersji beta, zapraszam do kontaktu przez email biuro (at) web-systems.pl lub PW.

Edytowano przez salab

Godzinę temu, Finan napisał:

A na czym polega ta funkcjonalność?

Założenie jest takie, żeby iść z tymw stronę InClick'a - czyli ustawiamy zadanie, przypisujemy punkty i zlecenie trafia do użytkowników systemu.

Funkcjonalność mikrozleceń wychodzi powoli poza fazę beta. Zainteresowanych zapraszamy an PW lub @.

salab@ czy mogę prosić o adres waszego fanpage?

3 godziny temu, JaneSmith napisał:

salab@ czy mogę prosić o adres waszego fanpage?

Serwis nie ma fanpage, wszystko jest na www.buyfans.pl

pozdrawiam,

Krzysztof Balicki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SEOsklep24.pl
      Ręczne mocne profile TR + pisanie postów!

Ręcznie zakładane forumowe profile Trust Rank zdobyły już solidną pozycję w dogmatach pozycjonerskich i wpisały się na dobre w schematach związanych z kampaniami SEO każdej pozycjonowanej strony. Nie sposób odmówić im skuteczności oraz faktu, iż są obecnie jedną z najbezpieczniejszych form zdobywania linków kierujących do promowanych stron. To jednak nie koniec - SEOsklep24.pl ulepsza to, co już jest bardzo dobre - wprowadzamy do oferty nową usługę, która polega nie tylko na tworzeniu profili TR z linkami, ale także pisaniu postów z założonych kont!

Co daje dodatkowa opcja związana z pisaniem postów?

Otóż profil, na którym znajduje się link do Waszej strony (najczęściej w sygnaturce), jest dodatkowo wzbogacany o treści pod postacią napisanych na forum postów. Posty są oczywiście tematyczne, różnią się długością i ilością (w ramach 1 konta piszemy od 3 do 5 tematycznych postów). Profil z napisanymi postami jest dużo bardziej wiarygodny, zyskuje w oczach administratorów a także Google (dodatkowe posty to szybsza indeksacja profilu a także więcej miejsc, z których podlinkowana jest Wasza strona oraz założony profil). Jeżeli dla strony same profile to za mało - na pewno profile w usłudze z napisaniem postów sprawdzą się wyśmienicie!

Jeśli chcesz zamówić większą ilość postów, które mamy
      napisać z jednego założonego profilu to zapraszamy do
      kontaktu na kontakt@SEOsklep24.pl.
      Wycenimy wtedy usługę indywidualnie!

Co oferujemy w ramach usługi?

Stworzenie 25-500 profili osadzonych na polskich domenach / popularnych forach internetowych + wypełnienie ich linkami kierującymi do Waszej strony.
      Napisanie od 3 do 5 tematycznych wpisów z każdego konta (różnicujemy długość a także ilość pisanych postów). Posty piszemy ręcznie, gwarantując tematyczność a także unikalność. Nie piszemy postów w dziale "Powitalnia", każdy post zamieszczany jest w aktualnym temacie - nasze wpisy są naturalne, dzięki czemu nie wpłyną negatywnie na wizerunek Waszej strony/firmy. Możemy zagwarantować, że posty napisane przez nas będą dopasowane do tematyki prowadzonej rozmowy.
      Linki pozyskiwane są na domenach z TF i CF +20!
      Usługa realizowana do 5-30 dni roboczych! Szczegółowy raport po zakończeniu usługi linkowania - w raporcie znajdą się dane logowania dla profili oraz e-mail'a założonego na potrzeby zlecenia.

Przykładowe profile oraz posty:

http://angielski.edu.pl/forum/post70544.html#p70544
      http://lubforum.pl/user/28410-assi22/
      http://centrump2p.com/viewtopic.php?f=16&t=2720&p=9771#p9771
      http://www.erodzina.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=4851&p=545784&sid=562f02c0bc20c9aafc7b29a42f335cfb#p545784

Co potrzebujemy do realizacji zlecenia?

Listy URL wraz z anchorami - możliwość linkowania zarówno stron głównych, jak i podstron (linki w większości znajdują się w sygnaturkach lub w wypełnionym profilu forum).

Dostępne pakiety linków:

105 postów na 25 forach
      Link: http://seosklep24.pl/447-105-postow-na-25-forach.html
      Cena: 189,99zł

210 postów na 50 forach
      Link: http://seosklep24.pl/448-210-postow-na-50-forach.html
      Cena: 299,99zł

420 postów na 100 forach
      Link: http://seosklep24.pl/449-420-postow-na-100-forach.html
      Cena: 550zł

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez CezaryK
      Witam serdecznie.

Zarejestrowałem się na forum, aby spróbować uzyskać pomoc w problemie, który nie daje mi spokoju.

Jakiś tydzień temu moje konto na Facebooku zostało zdezaktywowane z powodu kilkukrotnego naruszenia zasad prywatności (posiadałem typowo hobbistycznego fanpage'a dot. piłki nożnej, na którego wrzucałem różne grafiki, filmy, GIF-y itd.). Dopiero po którymś 3-dniowym zablokowaniu doszło do mnie, że niektórych treści po prostu nie powinienem wrzucać, ale doszło to za późno, ponieważ dezaktywowano mnie ,,na amen".

I tu pojawia się pytanie - czy jest jakakolwiek możliwość, aby Facebook cofnął tę blokadę? Czy jednak nie da się już nic zrobić? Wysyłałem kilka zgłoszeń i odwołań, ale póki co brak odzewu.. Nie zależałoby mi na tym tak mocno, gdyby nie fakt, że prowadziłem również kilka stron firmowych (na nich nie miałem problemów z naruszaniem zasad).

Sprawa wydaje się o tyle poważna, że po dezaktywacji chciałem założyć dwa kolejne konta jako ,,rezerwowe", ale i one po chwili zostały zablokowane..
    • Przez morderrca
      1. Nazwa przedmiotu: Domeny ReklamaGoogle.pl + ReklamyGoogle.pl
      2. Opis przedmiotu: Dobre domeny związane z tematyką pozycjonowania i reklamy.
      3. Źródło pozyskania: Inwestycja
      4. Kontakt: priv lub
      Kontakt@BrandName.pl
      5. Cena: od 1zł BCM na aukcji w AM.
      6. Sposób zapłaty: Do uzgodnienia.
      7. Adres aukcji: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2222472

Zapraszam na aukcję.
      Koniec aukcji 22.11.2017

Zapraszam!

Sprawdź również moje pozostałe aukcje w AM znajdziesz tam wiele domen tematycznych takich jak min:
      MarektingSpolecznosciowy.pl
      PozyczkaGotowkowa.pl
      KontoPocztowe.pl
      e-Aplikacje.pl
      Oraz wiele idealnych pod zaplecza i sales page.
      https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=9e0e35cc5a54f92ea7bc62b627258f7c&idn=0&order=mendtime
    • Przez InfoSEO
      Witam
      Jak w temacie. Chętnie pomogę w zwiększeniu ruchu na stronie oczywiście wysokiej jakości. Wszelkie parametry typu średni czas, użytkownicy, współczynnik odrzuceń do ustalenia. Pomogę również w realnym – inteligentnym klikaniu reklam, linków i zwiększeniu ruchu. Pozdrawiam

Kontakt:

wspomagacz_priv@o2.pl

• Przez anomus
      Witam,
      Czy znacie jakiekolwiek działające narzędzie do wyciągania adresów email użytkowników facebook poprzez grupy, fanpage itp ?

Z góry dziękuje.