Skocz do zawartości

Panel Na Vps


enimen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nginx ale do niego panelu żadnego nie widziałem, dlatego zleciłem jego zrobienie. Panel jest rozwijany i prawdopodobnie niedługo będzie w sprzedaży.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki panel polecacie na vps?
DirectAdmin o ile ma być to VPS do jakiś konkretnych zastosowań.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jaki panel polecacie na vps?

Zastawiam się nad zpanel postawionym na debianie 7 x64.

Jeśli skłaniasz się ku darmowemu rozwiązaniu, to polecamy przetestowanie sobie ISP Config. Z drugiej strony Direct Admin jest przyjemny, ale licencja jest płatna, więc nie wiemy czy Cię zainteresuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Polsce chyba najpopularniejszy, zwłaszcza wśród mniejszych firm hostingowych jest DirectAdmin. W Polsce powiedzą ci że najlepszy jest Directadmin, natomiast w USA że jest to cpanel. Cpanel jest rzeczywiście trochę bardziej rozbudowany ale jesteś zmuszony mieć CentOsa/Red Hata. Cpanel jest droższy od DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

cPanel jest zdecydowanie najbardziej rozbudowany, także najbardziej czytelny, no i w końcu najdroższy. Wiele firm na zachodzie daje go za darmo. W Polsce raczej niewielu, jak już to dają co najwyżej DirectAdmin. System wybrałbym CENTOSa, jest najpopularniejszy, przy dodatkowych instalacjach na serwerze najmniej problematyczny.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DirectAdmin w PL jest stosowany ze względu na swoją prostotę i oczywiście cenę. Jeżeli ten serwer będzie obsługiwał jakiś większy ruch i poważniejsze serwisy to mimo wszystko postawiłbym na sprawdzone rozwiązanie jakim jest DA - wiadomo jak płacimy to możemy wymagać np. natychmiastowych aktualizacji bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności