Jump to content

enimen

Forumowicze
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 1. Chcę stworzyć blog(wordpress) z poradami linuxowymi. Szukam osoby do stworzenia ladnego bloga wraz z odpowiednimi wytycznymi: -Ladna grafika -Optymalizacja pod pozycjonowanie -RSS/FEED -2 języki. Każdy artykul będzie w języku polskim oraz angielskim (domena.pl/en i domena.pl/en) -Podstrona zawierająca spis streści wszystkich artykulów w zależności do jakiej kategorii -System komentarzy oraz zabezpieczenie przed spamem -Zakladka o autorze -Odnośnik do drugiego bloga o arch linux Dane kontaktowe: ddebny@gmail.com
 2. Nie jestem w stanie pozycjonować dodakowych stron w związku z czym chętnie podejmę z kimś współpracę do obsługi moich klientów. Najlepiej firma wystawiająca faktury vat. Stała współpraca. ddebny@gmail.com
 3. Czy DonLinkage jest wg. Was do tego najlepszy przy użyciu własnej bazy linków? A może polecacie jakiś inny automat?
 4. Czyli Google nie faworyzuje bardziej brandiwej zapleczówki? Bo źle sformułowałem pytanie i odpowiedź nie jest jednoznaczna :-)
 5. Chciałbym Was zapytać jak to teraz jest z zapleczem. Czy musi być ono poniekąd związane z pozycjonowaną branżą? Chodzi mi o pozycję w Google. Nie o ruch generowany z zaplecza do strony docelowej.
 6. CTR>100% ? O to Ci chodziło? Zastosowanie takiego filtra w "Urządzenia" ?
 7. Witam, Mam pewien problem. Podczas tworzenia nowej kampanii nie mogę ustawić, aby reklama wyświetlała się tylko na komputerach i wykluczyć systemy typu android, ios. W ogóle nie da się w tej opcji nic zmienić. Wie ktoś może jak to uaktywnić?
 8. Zlecę wykonanie tekstów WYSOKIEJ JAKOŚCI na stronę www jak w temacie. Zależy mi na oryginalności oraz przyciągającym opisie dla potencjalnego klienta. Oferty proszę kierować na PW.
 9. enimen

  ZenBLOG

  Chciałem zainwestować w zenbloga i go przetestować, ale z tego co widzę to chyba nie warto :-)
 10. Czyli Waszym zdaniem projekt Radka Kubery sitecondition jest bez sensu? Tak wynika z Waszych wypowiedzi.
 11. Mam trochę wstydliwe pytanie, ale myślę, że nie tylko mi się to miesza Jaka jest różnica pomiędzy -link genereczny -link brandowy -exact link
 12. Rozumiem, że nikt nie chce mówić. Zmowa pozycjonerów ,
 13. Ostatnio interesowałem się SiteCondition i chciałbym zapytać w jaki sposób mogę manualnie zobaczyć czy dany link do mojej strony może zaszkodzić? Jakie czynniki wskazują link złej jakości, który może doprowadzić do powiadomienia ręcznego?
 14. Myślicie, że zmiena <meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" /> na coś innego jest nie legalna?
 15. Dlaczego na centos? A może coś innego polecasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy