Jump to content

Nie Mogę Wypozycjonować Strony :/

Recommended Posts

Witam

Próbuję wypozycjonować swoją stronę o adresie: econaturals.pl

na frazy:

kosmetyki naturalne
kosmetyki ekologiczne
kosmetyki BIO
kosmetyki bez parabenów
kosmetyki antyalergiczne
kosmetyki arganowe
kosmetyki nieuczulające
kosmetyki eco
pielęgnacja ciała

niestety w wynikach wyszukiwania google nie widać strony nawet w pierwszej setce, strona chodzi od końca lutego, domena i strona jest nowa, pozycjonuje sklep po raz pierwszy stąd małe doświadczenie w temacie ale ze zwykłymi stronami miałam już do czynienia z całkiem niezłym skutkiem.

Liczę na pomoc doświadczonych.

Tak sobie tylko głośno myślę, że może to przez to iż, teraz konkurencja jest "mocniejsza" i jest panu ciężej się wbić w topy ? Skoro już pan wcześniej pozycjonował na zapewne łatwiejsze frazy i dawało rezultat, to taki sam schemat pozycjonowania nie koniecznie przełoży się na cięższe frazy. To tylko moje zdanie.

Może miejscówki się wypaliły, albo coś innego itd, itd. W sumie to nie wiem, jak pan pozycjonuje i czym. Raczej automatami się nie da dobrze takich fraz wypozycjonować(Przynajmniej na długo). Sam się starałem wypozycjonować automatami cięższe frazy i jakoś to średnio wychodzi.

Pozdrawiam.

dwa miesiące to nie jest długo w pozycjonowaniu sklepu (pomijając oczywiście bardzo szybkie metody dla poważnych chłopców), w e-kosmetykach konkurencja spora i wybić się jest nie łatwo.

Dodatkowo "klasyczne" metody z przed kilku/kilkunastu miesięcy działają znacznie gorzej, nie wystarczy już dodać do kilkuset katalogów i precli (DT zrobił swoje)

pieniądze nie śmierdzą

"kosmetyki naturalne" prawie 2 mln wyników zwraca G więc to chyba trudna fraza? W dwa miesiące to chyba tylko fachowiec sie wbije.

Tak się zastanawiam, co to sa te nieklasyczne metody :) Bo jak rozumiem klasyczne to spam blast xrummerem, katalogi i precle.

Edited by jamcito

Nieklasyczne to wszystko to co Ci się uda zrobić(np.dodać link) a inni tego nie mają :D

Myślałem, że zawsze chodzi o to żeby wcisnąć linka i to jest klasyka, obojetne czy przez xrummera, czy przez wpis w stopce na forum, czy link z wpisu na blogu/precli i/lub komentarzu pod nim :)

Choć przyznam, że ja najwyższy skok miałem przez blasta xrummerem.

@up

to już wolał bym liczyć na to że ktoś się pomyli w zleceniu i zacznie pozycjonować econaturals.pl :)

piratka - zdajesz sobie sprawę z tego że każdy dzień zwłoki to poważne straty finansowe ? Twój sklep juz powinien zarabiać a ty szukać pracownika do pomocy w pakowaniu. Zleć pozycjonowanie komuś albo zastanów się nad adwords. To zbyt duże wyzwanie żeby się bawić w próby i testy