Skocz do zawartości

[Jaka Reklma]Jaka Reklama Była By Odpowiednia?


hiroszi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Interesuje mnie dopasowanie reklamy do mojej strony, która mogłaby przynieść realne pieniądze. Kokosów nie oczekuje ale żeby na domene i serwer się zwróciło.

https://playmovie.pl

Jak wejdziecie na stronę to domyślicie się, że są to zwykłe filmy online. Co do grupy wiekowej to średnia około 18 lat minimalnie więcej dziewczyn (zmierzch bez limitu cała seria ^_^) Jeśli link jest niezgodny z regulaminem itd. to proszę usunąć. Zapomniałbym :) co do odwiedzin to około 350-500 uników dziennie według google analytics i ciągle rośnie bo strona została reaktywowana na moim skrypcie po długim czasie bezczynności. Fanpage na Facebooku to 316 i także rośnie.

Filmy online bez limitu za darmo dla każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fajna strona duże okładki.
jednak za mało na jednej stronie przycisk następna kartka mało widoczny.

na pewno jak będą fajne premiery warto jest pisać swoje recenzje co do filmów i ogłaszać linki

na serwisach społecznościowych.

np "babcia gandzia" teraz załączyłem i nie mam napisane czy to komedia dramt czy co

co do reklam jeszcze poczekaj zdobądź do tego 2k dziennie oglądających :)

Edit:

hahaha świetny film końcówka najlepsza. i pomyśleć ze wszystko przez wredne wnuczka :D

który chciał zepsuć babci ciasto :D POLECAM KAŻDEMU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fajna strona duże okładki.

jednak za mało na jednej stronie przycisk następna kartka mało widoczny.

na pewno jak będą fajne premiery warto jest pisać swoje recenzje co do filmów i ogłaszać linki

na serwisach społecznościowych.

np "babcia gandzia" teraz załączyłem i nie mam napisane czy to komedia dramt czy co

co do reklam jeszcze poczekaj zdobądź do tego 2k dziennie oglądających :)

Edit:

hahaha świetny film końcówka najlepsza. i pomyśleć ze wszystko przez wredne wnuczka :D

który chciał zepsuć babci ciasto :D POLECAM KAŻDEMU

No tak 2k dziennie to nie aż taka przyszłość, więc może mi polecisz jakieś dobre sieci z reklmamami :) Co do strony/skryptu to jest on mojego autorstwa i codziennie dodaje nowe funkcje jedne są widoczne a drugie nie :)

Filmy online bez limitu za darmo dla każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności