Jump to content

Problem z weryfikacją konta...


Recommended Posts

Ehh, mam pewien problem z weryfikacją konta na Facebook. Męcze się z tym już od września i sam niewiem czy ta sprawa zostanie rozwiązana, ale najpierw wyjaśnie o co chodzi:

Po zalogowaniu się wyskakuje mi informacja, a właściwie to prośba o weryfikację konta, ale niestety nie mogę tego konta zweryfikować bo... zmieniłem numer telefonu bo w poprzednim zostały zablokowane mi połączenia wychodzące i przychodzące. Jak wiecie, aby zweryfikować konto trzeba wpisać wysłany kod smsem który zostaje wysłany właśnie na mój numer telefonu (ten poprzedni). czy jest inna droga weryfikacji? Wiem, że można się zweryfikować za pomocą dowodu osobistego (chyba ich pogieło) czego na 100% nie zrobię.

Komunikat o weryfikacji:

2wdmrdd.jpg

Kiedyś czytałem artykuł (chyba od Chipa czy KomputerŚwiat) o podobnym problemie i się wyjaśnił dzięki kontakcie z pracownikiem Facebooka. Całkiem niedawno rozmawiałem z autorem takiego artykułu i przedstawiłem swój problem. Odpowiedzał mi, że niestety nie może już pomóc, bo pracownik Facebooka zirytował sie tym, iż przychodziło do niego dużo próśb w sprawie podobnych sytuacji jak moja i wytłumaczył się tym, że to nie jest jego (tego pracownika w FB) robota.

Ja się usuwam z tej społeczności....

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Muszę rozwiązać ten idiotyczny problem

Chłopie daruj se, ja nie mam konta na Facebooku i czuję się z tym fantastycznie. Załóż nowe konto i po problemie..

Na chłopski rozum, masz tylko 3 wyjścia z sytuacji:

- dowód osobisty

- kontakt z FB

- odzyskanie starego numer

Z czego 2 i 3 punkt odpada, więc zostaję tylko dowód. Kontakt z supportem jest praktycznie niemożliwy, mało komu odpisują, chyba, że masz znajomości, natomiast numer pewnie wyrzuciłeś, więc zostaję tylko 1 punkt.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Krisuuu ma racje lepiej załóż nowe konto albo napraw stary numer bo kontakt z naszym centrum pomocy praktycznie nie istnieje. Próbowałem kilka razy coś zdziałać i zero odezwu :-/

Przez dziwne zasady zapisane w regulaminie straciłem "trochę" kasy i czasu bo musiałem zmienić nazwę fanpage'a, ale po przekroczeniu pewnej ilości fanów nie można tego zrobić, i profil poszedł się.... :faja:

Także życzę wytrwałości i powodzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy