Jump to content

nowyfirma

Forumowicze
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral
 1. Pytanie do bardziej doświadczonych osób. Mam stronę na WP i chcę zmienić motyw z bardzo prostego na bardziej skomplikowany/rozbudowany (One Page, Wocommerce). Czy jest sens się w tym grzebać, czy lepiej kupić nową domenę postawić na niej nowy motyw i zrobić przekierowanie 301 ze starej domeny na nową? W sumie będę mógł nadal się posługiwać starą domeną. W dobrym kierunku myślę? Czy lepiej zostawić starą domenę z nowym motywem?
 2. barneysm sklep jest nowy, nie był pozycjonowany, także moc ma zerową.
 3. Witam, mam drobny problem z wyceną słów kluczowych dla klienta. Zgłosił się do mnie sklep z branży bieliźniarskiej dla kobiet i chce wycenę za takie słowa jak np. bielizna. Do tej pory nie miałem takich klientów, dlatego mam problem z wyceną tego typu słów kluczowych ;-) Konkurencja jest mega duża - np. allegro - dział bielizna, zalando, intymna i wiele innych ogólnopolskich sklepów, które są wiele lat na rynku i mają nawet po kilkaset tysięcy backlinków. Google na te zapytanie zwraca prawie 10 mln wyników. Jak na moje oko to cena będzie szła w tysiącach, chyba że się mylę, co wy na to?
 4. axe007 a możesz wybierać lokalizację skąd chcesz pozyskiwać tych fanów?
 5. No tak, każdy pracuję za ile chcę, tylko wytłumacz to dla klienta, który w PL patrzy TYLKO na cenę i to jest jego głównym wyznacznikiem podczas wyboru oferty.
 6. Jak FB zrobi wyszukiwarkę to Google ma pozamiatane. Tylko, że Google jest pionierem w wyszukiwaniu, a Facebook w społeczności. Nie na odwrót ;-) Chyba, że się połączą i zrobią coś razem, ale nic na to nie wskazuje aby tak miało się stać. Obie firmy mają sporo kasy żeby rozwijać się oddzielnie. Pożyjemy, zobaczymy.
 7. Są też łowcy konkursów i ludzie, którzy z nich autentycznie żyją, więc konkurs nie odzwierciedla zainteresowania naszym fanpage'm tylko konkursem i zdobyciem w nim jakiejś nagrody. Po konkursie nagle jest diametralny spadek zainteresowania. Mimo wszystko konkursy są wskazane przynajmniej raz na jakiś czas. Admin wie kto jest jego fanem a kto czeka tylko na okazję żeby coś ugrać ;-)
 8. Ja bym powiedział, że cały sektor leży i kwiczy. Przykłady z allegro: strona internetowa 49-79 zł projekt ulotki 10-20 zł projekt logo znalazłem już od 9,90 :-D Poligrafia - ceny druku za miskę ryżu, gdzie maszyny nierzadko kosztują po kilkaset tys. zł i to te używane :-/ Jedynie programiści mają się dobrze i na brak pracy raczej nie narzekają. Swoją drogą ktoś do tych cen klientów przyzwyczaił, a próg wejścia do branży jest często bardzo mały - wystarczy "coś" wiedzieć/umieć zrobić i można zaczynać działać. Na walce cenowej jedynymi wygranymi są klienci, ale nie do końca bo szarlatan
 9. Jak nabić wyświetlenia? Zrób konkurs :-D Przykład z tamtego miesiąca - ilość fanów ok. 4000, ilość wyświetleń posta 13,5 tys. ;-)
 10. Ostatnio czytałem, że na pierwszym miejscu powinno się stawiać "share", a nie "lubię to", ale wcale nie jest to łatwe do wykonania - bo trzeba mieć ciekawą, oryginalną treść, którą nasi fani będą chcieli się dzielić dalej. Dla małych firm, które nie mają dużych budżetów na reklamę będzie ciężko to osiągnąć. Social Media i sam Facebook to temat rzeka. Jest to jeden z elementów całej układanki jaką jest marketing. Po pierwsze Twoi "fani" nie koniecznie muszą być fanami Twojej firmy, może to być znienawidzona konkurencja, która śledzi Twoje poczynania i wykorzystuje przeciwko Tobie :-) Po drug
 11. Niestety Facebook to tak naprawdę wielka firma reklamowa, zresztą tak jak Google ich główny przychód to reklamy, więc nie ma co się dziwić że kombinują.
 12. P.S. Co do wojny z Google o to przykład że nie warto jej zaczynać :-D http://socialpress.pl/2014/11/nie-zaczynaj-wojny-z-google-axel-springer-tego-pozalowal/
 13. Ciekawe co zrobi Google jak mu zacznie spadać "popularność". Przydałaby się jakaś alternatywa w PL ale u nas jak z władzą ;-) Google i tak ma spory problem w obszarze social media (Facebook), jakby doszła do tego silna konkurencja ze strony wyszukiwarek hmmm? Co do FF to niestety ostatnio strasznie mnie irytuje. Wiesza się bez powodu, wyskakuje błąd i zamyka. Może czas poszukać innej przeglądarki.
 14. Jak masz ciekawego bloga to ludzie prędzej czy później sami ciebie odnajdą. Patrz chociażby na Antyweba z bloga do poważnego portalu branżowego. Najlepiej promuj się na grupach, forach tematycznie powiązanych czyli o finansach i biznesie.
 15. Może czas się przestawić na inną wyszukiwarkę? W Polsce z google jest jak z politykami, od lat narzekamy, że ci sami, ale dalej ich wybieramy ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy