Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Trochę lamerskie pytanie pewnie, ale i dział dla początkujących.

Jak u was z pingowaniem? Czy to zawsze daje efekt zaindeksowania? Dopiero zaczynam używać 'Ping Machine' i tak się zastanawiam. Jeśli tak to jaka częstotliwość tych zabiegów na link dziennie najlepsza? No i ostatnie to z jakich serwerów korzystacie?

Poszukujesz rozwiązań sypialnianych? Tylko u nas łóżka w dobrej cenie.

Link to post
Share on other sites

Nie zawsze pingowanie od razu skutkuje ale w większości przypadków sprawi, że w ciągu 3 dni się zrobi. Często na drugi dzień. Ale miałem też takie jazdy, że pingomatic i pingmyurl co robią zachętę dla robotów z tysiąca różnych źródeł - nie skutkowały.

Robiłem dodatkowe linki do miejsca z tym linkiem co chcę zaindeksować i te dodatkowe miejsca z linkami też pingowałem i po tygodniu nadal nic.

Ale pingomatic, pingmylink, pingmyurl, bulkping: robią jednorazowy ping, natomiast są też serwisy co raz im się da polecenie a one same już przez kolejne kilka dni ciągle wysyłają zachęty i skuteczność jest znacznie większa.

Ale za to kosztują, np taki lindexed - chyba najbardziej popularny na świecie. Jeśli się pozycjonuje dużo stron i zarabia na tym to wtedy już warto zainwestować

Link to post
Share on other sites

Ja też efekty pinga raczej zauważam, w ciągu tych kilku dni, chociaż niektóre istotne dla mnie strony opornie w index wejść nie chcą. Raczej aktualnie nie stać mnie na jakieś zabawki wspomagacze, ale przyznam, że ciekawa opcja pozwalająca zaoszczędzić czas ;)

Poszukujesz rozwiązań sypialnianych? Tylko u nas łóżka w dobrej cenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By token85
   Cześć,
    
   drodzy mam do Was szybkie pytanie. W jaki sposób mam pingować Google o indeksowanie strony? Na forum znalazłem info, że jednym ze sposobów jest użycie narzędzia Googla do indeksowania)link poniżej). Problem w tym, że to musi się odbywać ręcznie. Nie ma żadnego api, by to zrobić. Z kolei pingomatic, o którym też czytałem przyjmuje blogi, a nie o to chodzi, gdyż mam strony na różnych skryptach, o tego linki profilowe. Czy są jeszcze jakieś dobre sposoby do szybkiego pingowania? Na allegro firmy SEO oferujący setki linków z precli, profili, informują, że są pingowane, więc pewnie mają na to jakiś sposób. Ciężko mi pojąć, że mogłoby się to odbywać ręcznie z zaznaczeniem captha za każdym razem.
    
    
   https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url
    
  • By szczalpi
   Witam
   Mam do Was pytanie. Czy pingowanie strony ma jeszcze sens, albo znacie jakieś alternatywne metody, które są skuteczniejsze ?
   Pozdrawiam
  • By Karolek_pl
   Cześć,
   kupiłem ostatnio na proxymarket pakiet proxy jednorazowych do sprawdzenia działania. Kiedy przepisałem listę udostępnionych adresów ip do Ping SEO Master podczas testowania wyświetlają się błedy 404, 502, socet error, Connection Timed Out. Jak to powinno wyglądać, aby wiedzieć, że działa poprawnie lub nie działa?
  • By alta00
   Hej, mam pytanie do bardziej obeznanych w pozycjonowaniu. Czy pingować też adresy profili na forach, gdzie został dodany link do pozycjonowaniej strony? Ma to sens?
  • By Garsi
   Witam.

   Mam prośbę o rozjaśnienie sytuacji. Otóż zastanawiam się czy wysyłać pingi do google i innych po dodaniu treści na stronę.
   Czy to ma sens? Czy lepiej poczekać, aż robot sam sobie zawita na stronę i łyknie treść?

   Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy