getmarried

Hashtag - używać, czy nie? Jak używać?

62 postów w tym temacie

Facebook i Google+ rozpoczął niedawno na szerszą skalę używanie hashtagów. Czy proponujecie ich używanie w pisaniu postów na naszych stronach w tym portalach społecznościowych? Czy pomaga to wypchnąć stronę internetową w pozycji google do góry?

Jeżeli tak, to jak ich używać?

Możecie być piękni na swoim weselu. Wystarczy makijaż ślubny....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno na FB jeszcze nie działają, ale z tego co gdzieś czytałem na necie Zuckerberg chce je wprowadzić żeby działały

Chcesz coś sprzedać lub kupić? Zamieść ogłoszenia drobne w Twojej okolicy!

Dodaj bezpłatne ogłoszenia i sprzedaj co tylko chcesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Facebooku można używać hashtagów od wakacji, ale nie są popularne. We wrześniu najpopularniejszy polski hashtag został użyty tylko 340 razy: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2013/41/wrzesien-na-polskim-facebooku-w-liczbach-(infografika).aspx

Aktualne promocje na domeny i hosting. | Blog o domenach, który da się czytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Facebooku można używać hashtagów od wakacji, ale nie są popularne. We wrześniu najpopularniejszy polski hashtag został użyty tylko 340 razy

Ta infografika nic nie mówi o popularnosci, ani ze strony użytkowników 9czy klikają), ani ze storny adminsitratorów fanpage (czy wykorzystują), jedyne czego można się z niej dowiedzieć to czy jest duża powtarzalnośc tych samych hashtagów (tu faktycznie nisko, ale nie jest powiedziane, że te same znaczniki w przysżłości nie skumulują więcej). Owszem, można czegoś domniemywac z takiej małej powtarzalności, ale równie dobrze może być tak, że dużo osób zwyczajnie bawi się w bardziej dziwaczne #tagowaniewpisów

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Infografika nie jest precyzyjna, ale trochę mówi o marketingowym zastosowaniu hashtagów. Chodzi zwłaszcza o #konkurs. Jak na liczbę polskich użytkowników fejsa i liczbę profili firmowych, to moim zdaniem 297 jest słabym wynikiem. Ale może to specyfika portalu. Użytkownicy Twittera czy G+ są chyba bardziej świadomi jak używać hashtagów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Twitter-ze hasztagi są dobrze widoczne i tworzą linki.

baner-ditum500x125.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy nie jest to zgapaniem od Twittera?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest, ale to nie pierwszy raz. Facebook często bierze pomysły od innych, albo po prostu ich kupuje (patrz: Instagram czy ostatnio WhatsApp).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W swoim poście warto czasami użyć Hastagu, na słowa bardzo ogólne. Zawsze ktoś zaciekawiony być może odwiedzi twoją stronę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje wpisy w Google+ z tagami dość wysoko stoją w wyszukiwarce, więc chyba warto. Ale .. hashtag to nie wszystko.

Interesujesz się turystyką? Jestem pasjonatem regionalnych wypraw rowerowych, pieszych i wodnych - głównie z zachodniej Polski. Opisuję szlaki turystyczne - oficjalne i nieoficjalne - zapraszam :) : http://turystyka.e-mucha.info/szlaki-turystyczne/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

#tagi na Twitterze to mus. Też słyszałam, że Google + podbija te wpisy, w których znajdzie hashtagi. Ja używam mniej więcej 2-3 do każdego postu. Podobno to najbardziej optymalna liczba. Fakt, Facebook zwinął pomysł od Twittera, ale teraz może się on przydać. Co prawda u mnie jeszcze nie działają tzw. trendy. To nowa usługa, która będzie pokazywać chmurę najpopularniejszych zwrotów. Jak w jakiś klikniemy to zostaniemy przekierowani na stronę z wpisami zawierającymi ten #tag. Wtedy to już ma sens :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach