Jump to content

getmarried

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Milanówek
 1. http://youtu.be/-UQK14niydA?t=7m10s
 2. Proponuję, nagrajcie kilka i obserwujcie. Ja to zrobiłem i nie żałuję. Zamiast pytać bierzcie się do pracy.
 3. Chodzi o to, że niby wszyscy na tym forum wszystko wiedzą, ale nie każdy cokolwiek powie. Porównując fora zagraniczne, to wiele osób sobie pomaga. Z drugiej strony, komu to pomagać, jak w większości wątków się te same osoby wypowiadają.
 4. Jak ja uwielbiam takie podteksty na forum. Intelygent chyba wyłapie o co chodzi. Nic Wam nie mogę powiedzieć, ale się domyślcie. A o które strony chodzi co do zaplecza? Ceneo to ma kilka serwisów, które linkują do niego. Większość to z reklam oczywiście.
 5. To ktoś wchodził na te Wasze strony internetowe w '99 roku? Pierwszy komputer dostałem w '00 roku i nie myślałem, że można w nim założyć coś takiego jak internet. Dopiero 2 lata później dowiedziałem się, że jest coś takiego jak 56 kbps i modem telefoniczny.
 6. A dla zwykłych stron internetowych ma jakieś znaczenie stosunek tekstu do ilości kodu HTML? Po moich doświadczeniach jest odwrotnie. Więcej kodu, trochę lepiej.
 7. Przepraszam, że zboczę troszkę z tematu, ale wszyscy już troszkę odlecieli. Nie zauważyliście może, że strony, które mają rozwinięty PR filmowy. Mówię to w szczególności o YouTube (np 100 filmów) mają mniejszą szansę na filtr?
 8. Nie zawracaj sobie głowy za bardzo tym pagerankiem. On już jest mało istotny. Poczytaj to forum i blogi o pozycjonowaniu. Tam jest wszystko. Absolutnie wszystko. Wystarczy godzina czytania i umiejętnego znalezienia informacji. Jak nie dajesz rady, zleć to komuś.
 9. Pozycjonowanie to długi proces, minimum pół roku regularnej pracy. Nikt tego nie zrobi za 50zł. Bardzo ogólnie mówiąc, wszystkie frazy, na które nie pozycjonują się firmy z kapitałem większym niż milion złotych są łatwe.
 10. Obydwie moje strony nie działają. Dobrze, że podpisałem umowę na pół roku.
 11. Dla łatwych haseł nie ma żadnego sensu dodawać do wielu katalogów. Dodanie do 2-3 najlepszych i rozwinięcie strony i portali społecznościowych wystarcza. Lepiej tym się zająć. I najważniejsze - czekać...
 12. Im dłużej czytam to forum, tym bardziej mnie zaskakujecie. Tego to już nie rozumiem... Dlaczego niższa pozycja jest lepsza w niektórych branżach?
 13. Jest taka opcja w Adblock - "Zezwalaj na nie natrętne reklamy". Musi być odznaczona oczywiście.
 14. Ludzie klikają w reklamy. Na laptopie nie chce im się przewijać wynikówi, naciskają w kolejności od góry.
 15. Mnie najbardziej boli reklama nad SERPami. Sam w nią nigdy nie klikałem, ale nie można powiedzieć, że jakaś strona ma 1 pozycję tylko, że ma 4.... Musiałem tutaj wylać moje problemy. Przepraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy