Skocz do zawartości

BL-indexer.com - system wspomagający indeksację


kris_one

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wartościowe strony to się same indeksują

ale nie w takim tempie

a po czym poznac ze strona jest wartościowa oprócz tego ze jest unikalna, coś jeszcze ma wpływ ?

wartościową to miałem na myśli stronę tak zwaną "satelitę".

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@up.

Postaw wordpressa , zainstaluj wordfence to zobaczysz . Sprawdziłem na 20 stronkach kilkakrotnie dodając te same linki i powiem szczerze że kasa wyrzucona w błoto. Wrzuciłem z nerwów wszystkie podstrony z mojego bloga (PR głównej 3, kilkadziesiąt PR2 i PR1 i kilkadziesiat bez PR ) na którym dodałem link do strony pozycjonowanej i z około 300 podstron zaindeksowanych 80 po tygodniu. Właściciel narzędzia może spokojnie udostępnić jako darmowe bo brać kasę za nic to .................

ps. od razu wyjaśniam - jak będzie darmowe to też nie skorzystam. Wolę pingowac ( nie wiem czy działa ale chociaż roboty włażą na stronę .... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że spora część linków w historii ma w środku URLa spację. Pytanie czy system takie same linki ze spacją próbuje zaindeksować?

Sprawdzając te linki po usunięciu spacji to się nie indeksują wcale.

Pozostałe na drugi dzień ok 70% w indeksie siedzi więc póki co działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa panowie i panie - czym sprawdzacie zaindeksowanie...:D

gscraper i scrapebox - pokazuje brak indeksacji jeśli faktycznie jest wpis zaindeksowany i odwrotnie !

Więc proponuję "przelećcie" ręcznie kilka wpisów i sprawdźcie.

Nie mówię że system jest dobry ani zły, powiedziec można tak, jeśli strona jest OK to indeksacja jest momentalna(coś jak dodanie urla do gogla ;), ale jeśli link/strona jest marnej jakości to system się nie sprawdzi, po prostu nie zaindeksuje wpisu mimo że bot wpadnie na stronę.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzam recznie w cache googla . Nie znam innej metody :/ Jak strona główna ma PR7 a podstrona na której dodałem link PR4 to raczej nie jest marnej jakości. Coś napewno daje ale na pewno poniżej 50 % . Przeleciałem z nerwów całą listę na której dodawałem linki od lutego i z indeksu majestic i ahrews poleciało ponad 200 linków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzam recznie w cache googla . Nie znam innej metody :/ Jak strona główna ma PR7 a podstrona na której dodałem link PR4 to raczej nie jest marnej jakości. Coś napewno daje ale na pewno poniżej 50 % .

Podaj proszę nick z systemu - takiego jak Twój niestety w systemie brak.

Przeleciałem z nerwów całą listę na której dodawałem linki od lutego i z indeksu majestic i ahrews poleciało ponad 200 linków [ :)]

Sorry ale kto teraz botów nie blokuje... Nawet na trzeciorzędnych zapeczówkach mam poblokowane tego boty.

Jak to ktoś mądry powiedział.

Gdzie dwóch pozycjonerów - tam trzy opinie.

Konto 1 dniowe kosztuje 10 pln netto - każdy kto na pozycjonowaniu zarabia może sam przetestować - jesteś niezadowolony, nie przedłużasz konta - proste.

Jeśli komuś się narzędzie przydaje i ma z tego $, a jest troche "stałych" Klientów, przedłużaja konto, jeśli uważają tak ja Ty zwyczajnie nie przedłużają - mamy wolny rynek :).

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności