Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cerien napisał:

Ja się zastrzelę. Kończyłam właśnie pisać tekst na 4000zzs i wyskoczył mi komunikat "Brak obecnie edytowanego tekstu. Kliknij "kolejne zlecenie", aby rozpocząć nowy tekst". Najgorsze jest to, że nawet jakbym chciała to nie mam możliwości skopiowania tekstu bo gdy tylko najeżdżam myszką na tekst to zamiast kursora mam czerwone przekreślone kółko. No i cała moja praca na marne.

 

Dlatego ja nigdy nie piszę tekstów w edytorze TB, tylko w innym programie. Nigdy nie wiadomo kiedy będzie awaria prądu czy strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, arrion napisał:

 

Dlatego ja nigdy nie piszę tekstów w edytorze TB, tylko w innym programie. Nigdy nie wiadomo kiedy będzie awaria prądu czy strony.

Tylko, że to są precle więc jakby nie mam możliwości zrobienia tego inaczej, żeby zlecenie mi nie umknęło.

Teraz, SeoMagic napisał:

nowe pokolenie copywriterków jest zajebiaszcze :)

Rozwiń proszę swoją myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, arrion napisał:

 

Precle też możesz pisać w innym programie, a w edytorze TB wystarczy co kilka minut wpisać jakiś znak.

hmm faktycznie masz rację. Wezmę to następnym razem pod uwagę.

Teraz, monis190 napisał:

uważaj o co prosisz ?

Cóż czasami odnoszę wrażenie, że niektórym ciężko pogodzić się z tym, że ktoś zwyczajnie zaczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, monis190 napisał:

nie w tym rzecz, poczytaj wcześniejsze posty kolegi, a będziesz wiedział, że nie warto wdawać się w dyskusję ;)

 

A rozumiem. Napisałabym coś niegrzecznego ale sobie odpuszczę ;)

 

Czy klient może oczekiwać po preclu unikalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, monis190 napisał:

Nie może, a na pewno oczekuje. TO PODSTAWA w każdym tekście.

No dobrze no ale to był mój tekst. Żaden kopiuj wklej. Więc zrozumiałam, że mój mu się nie podobał bo nie wiem nie napisałam nic odkrywczego? Precel powinien być prosty a odniosłam wrażenie, że ten ktoś oczekuje napisanie czegoś wybitnego na 4000zzs. Serio się do tego przyłożyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cerien napisał:

No dobrze no ale to był mój tekst. Żaden kopiuj wklej. Więc zrozumiałam, że mój mu się nie podobał bo nie wiem nie napisałam nic odkrywczego? Precel powinien być prosty a odniosłam wrażenie, że ten ktoś oczekuje napisanie czegoś wybitnego na 4000zzs. Serio się do tego przyłożyłam.

a to zwrot od klienta czy z moderacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2020 o 11:10, Jankowski33 napisał:

Teksty preclowe na 4 tys znaków? Ja prdl... co można aż tyle pisać o tym jaki np. powinien być puls. Masakra... hah

to nie pierwszy raz takie numery tutaj  :D "Za moich czasów" był chyba cały kwartał na przełomie lat 2018 i 2019, kiedy było sporo precli na min 3000 znaków i sporo na 4000. Ja sobie radziłam z nimi często tak, że pisałam treść na 1000  lub 2000 znaków z zadanym słowem kluczowym / słowami kluczowymi i potem niby to samo, tylko innymi słowami na kolejne 1000 /1500 /2000 znaków - i tak dopóki nie doszłam do końca danego zlecenia. Żaden z tych tekstów nie został odrzucony i żaden też nie wrócił do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie mielone na kilka sposobów, dlatego nie piszę precli i nie lubię mięsa mielonego. Cerien, nie chodzi, ze jesteś nowa, ale trochę trzeba wcześniej się dowiedzieć. Przede wszystkim sprawdź sobie wszystkie zakładki w TB i zobacz co zawierają. Poza tym przeglądnij tematy na forum, znajdziesz sporo cennych podpowiedzi. Na skróty nic nie zdiałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności