; Jump to content
TextBookers.com

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

To, że nie dostałaś możliwości poprawy to lekkie przegięcie. Czasem ciężko jest wstawić całą frazę bez przecinka tak, żeby to naturalnie wyglądało. Np. praca hostessa, Wrocław dom weselny... Jak mam coś takiego, to staram się sformułować tekst w taki sposób: "wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce internetowej hasło: praca hostessa, a otrzymamy wiele ofert firm, które...". To przechodzi. I brzmi naturalnie.

multikonto

SeoMagic ostatnio też twierdziłeś, że tak nie można, ale z tego co wiem i twierdza inni to można ;) Nigdy nie miałam z tym też problemów, nawet na TB. W każdym bądź razie nawet jakbym zapomniała wpisać taką frazę to powinna być szansa na poprawę ;)

monis190 zgłosiłam, zgłosiłam ;) Tylko mnie ta sytuacja rozbawiła po prostu :D

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

Prościej będzie jak nauczysz się w końcu czym jest tekst SEO i będzie po problemie, bo temat wałkowany jest od dawana i jak dziecku tłumaczyłem wcześniej jak powinny teksty wyglądać.

jak ktoś zleca frazę "praca hostessa Wrocław" to żadnen tekst nie będzie logicznie wyglądał ponieważ jest to tekst SEO dla Googla, a nie dla ludzi.

Jeżeli interesuje Ciebie praca hostessa Wrocław to koniecznie odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą.

katalog - to jest tekst SEO który dodajesz do katalogów internetowych w celu wypozycjonowania strony i musi być praca hostessa Wrocław a nie praca hostessa, Wrocław

precel - jest to tekst SEO który dodajesz do precli w celu wypozycjonowania strony i musi być praca hostessa Wrocław a nie praca hostessa, Wrocław

zaplecze - jest to tekst SEO który dodajesz do swojego zaplecza i musi być fraza praca hostessa Wrocław a nie praca hostessa, Wrocław

Po co piszecie teksty preclowe, katalogowe i zapleczowe jak nie wiecie co to jest ?

SeoMagic: jak już tak wytykasz ludziom błędy to podczepię się pod trend i pozwolę sobie zauważyć, że piszemy "Jeżeli interesuje Cię praca hostessa", a nie "Jeżeli interesuje Ciebie praca hostessa"

Pozdrawiam!

SeoMagic: jak już tak wytykasz ludziom błędy to podczepię się pod trend i pozwolę sobie zauważyć, że piszemy "Jeżeli interesuje Cię praca hostessa", a nie "Jeżeli interesuje Ciebie praca hostessa"

Pozdrawiam!

pisząc Cię masz + 10 do pozycjonowania

marnujecie się na texbookerku

macie na banerach na tym forum reklamy katalogów i precli więc wrato kliknąć i zobaczyć jak wyglądają teksty SEO.

Jesteście na forum dla pozycjonerów więc kwestie związane z branżą SEO są tu omawiane, jak będę chciał dowiedzieć się czy pisze się CIebie czy Cię to zarejestruję sie na forum dla polonistów.

Przeczytaj temat tego wątku

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

teksty SEO dla Ciebie/Cię (wybierz poprawną wersję) to zbyt skomplikowane

Edited by SeoMagic

Niezależnie od Twojego wywodu, dostawałam od klientów zwroty tekstów, w których pisałam "interesuje Cię praca hostessa Wrocław...". Argumentowali, że nie wygląda to naturalnie. A więc musiałam znaleźć sposób, żeby wyglądało. A wszelkie dyskusje nie miały sensu.

multikonto

Niezależnie od Twojego wywodu w chwili obecnej mam 8000 tekstów napisanych i nigdy nie miałem zwrotu tekstu, wszystkie na identycznym poziomie. Jeżeli dostałaś zwrot to pisz sobie arcydzieła literackie i nie zawracają głowy na forum.

SeoMagic - Ty to w ogóle się marnujesz na tym forum ;)

P.S. Sama pisałam tutaj kilka razy, że sama w zdaniach piszę np. "potrzebny Ci lekarz Wrocław?" itp. więc wiem czym są teksty seo i wiem też doskonałe, że kropka lub przecinek w frazie jest poprawny :)

Edited by CheNelly

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

@auto->Gocha: a wy mu jeszcze linka za darmo promujecie ;P

@CheNelly-> stopka nieco trąci (szukana oferta jest nieaktualna)

Edited by bananasltd

@CheNelly i @SeoMagic to jest offtop co robicie, jest teraz cały dział o copy http://www.forum.optymalizacja.com/forum/131-copywriting/

a może bardziej odpowiedni byłby jednak dział http://www.forum.optymalizacja.com/forum/66-plotki-afery-wkrety/

Parę wypowiedzi ukrytych zostanie

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

SeoMagic - Twoje doświadczenia dotyczą wcześniejszej epoki, obecnie teksty muszą być logiczne i naturalne, Nie ma znaczenia kategoria i większość pozycjonerów akceptuje drobne zmiany fraz, których nie przepuszcza system TB, ale cenią wyszukiwarki. Wczoraj napisałam zaplecza ze zmienioną odmianą frazy (brzmiała naturalnie) i wszystkie mam na 6. Mam wrażenie, że masz cechy biurokraty. Jak ma być tak, to tak i koniec - nie ma dyskusji. Tylko osoby kreatywne mogą coś osiągnąć.

• Like 1

Ty piszesz dobrej jakości tekst, ambitny, przemyślany i masz ocenę 6 - GRATULACJE. A ja pisze słabej jakości tekst i mam ocenę 6. Patologia polega na tym że za napisanie tekstu preclowego na 1000 znaków ty i ja dostanę 1zł. Pokaż mi copywritera, który za 1 złotówkę napisze wysokiej jakości precla na 1000 znaków. Jak ktoś chce wysokiej jakości tekstów to nie korzysta z textbookera. Zmieniłaś słowo kluczowe i dostałaś 6, a CheNelly zmieniła słowo kluczowe i dostała odrzut. Za ten tekst który dostała odrzut jeden zleceniodawca wystawi ocenę 4, drugi 5, trzeci 6, a czwarty odrzuci po potrzebny mu tekst z określoną frazą. Oczywiście w momencie jak napisałem że CheNelly źle napisała tekst i za co najprawdopodobniej dostała odstrzał, to wielkie oburzenie, bo oni tak samo napisali i dostają 6.

Prosta piłka masz zlecenie na napisanie tekstu z frazą lekarz Wrocław. Napisałaś tekst bez tej frazy to nie czepiaj się że masz tekst odrzucony. 

Jak komuś nie pasuje pisanie dobrej jakości tekstów preclowych, dobrym rozwiązaniem jest pisanie tekstów tematycznych. Też kiedyś zaczynałem od precli, a teraz piszę praktycznie tylko tematyczne i czasami zapleczowe. Trzeba tylko dobrze polować i te 300-400 złotych miesięcznie spokojnie wyciągnie się na pisaniu. Na portalu tematyka zleceń jest bardzo szeroka i coraz bardziej oceniam go na plus.

Od precli się zaczyna, ale jak ktoś chce uczynić textbookers jako źródło większego zarobku, to trzeba się przenieść na wyższy level. Można spróbować łapać zlecenia o jednej tematyce i potem dostaje się dużo zleceń indywidualnych.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By TextBookers.com
      Witam,

jak platforma copywriterska oferujemy teksty SEO
      precle opisy do katalogów teksty pod zaplecza opisy produktów teksty tematyczne teksty specjalistyczne  

Dla klientów zamawiających teksty:
      Możliwość błyskawicznego zamówienia dowolnej ilości tekstów za niską cenę jednocześnie z gwarancją ich wysokiej jakości. Wszystko to bez zbędnych formalności a także z dostępem do użytecznych narzędzi pozwalających na grupowanie tekstów i ich eksport do zewnętrznych systemów.

I. Jak zamówić tekst?
      1. Rejestrujesz konto w serwisie (bądź logujesz się poprzez facebook).
      2. Doładowujesz konto wirtualnymi punktami. 1 pkt = 1 zł netto
      3. Dodajesz zlecenie przy pomocy prostego formularza.
      4. Akceptujesz tekst bądź zgłaszasz go do poprawy.
      5. Zaakceptowany tekst trafia do stworzonego przez Ciebie projektu gdzie masz do niego stały dostęp a także możliwość eksportu.
      Istotne informacje:
      1. Teksty zamówisz już od 2,29 PLN* netto za 1000 znaków ze spacjami!
      2. Każdy nowy bądź poprawiany tekst jest weryfikowany przez moderatora pod kątem jego jakości a także unikalności.
      3. Masz możliwość grupowania tekstów w stworzonych przez siebie projektach jak również otrzymujesz narzędzie do ich eksportu do zewnętrznych systemów (aktualnie jest to e-mail, ale w najbliższym czasie udostępnimy API do integracji z systemami CMS).
      4. Oferujemy szansę zdobycia dużej ilości darmowych punktów - za zakup ich większej ilości, za ocenienie tekstu napisanego przez copywritera czy też za polecenie klienta. Łącznie rabaty mogą sięgnąć nawet 9%!
      5. Bez względu na ilość zamawianych tekstów zrealizujemy je nawet w ciągu 48 godzin! Wszystko to dzięki unikatowej funkcjonalności rozbijającej jedno zbiorcze zamówienie na kilkanaście mniejszych.
      Pierwszy tekst otrzymasz za darmo w zamian za polubienie naszej strony na facebooku - można, więc bez żadnego ryzyka przekonać się o jakości naszych usług 
      *Cena uwzględnia możliwe do uzyskania rabaty.

II. Program partnerski
      Zachęcamy również do dzielenie się informacją na temat naszego serwisu. Od każdego doładowania poleconej osoby oferujemy 5% jego wartości. Zarobione w ten sposób punkty można przeznaczyć na realizację własnych zleceń.
      Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.
      ul. Cyfrowa 6
      71-441 Szczecin
      NIP: 8513196001

Kontakt:
      biuro@textbookers.com
      www.textbookers.com

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy