Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Joanna53 napisał:

ja już się pogubiłam, ale trzynastu złotych z groszami nadal nie ma - nawet nie przyszedł mail z informacją że tekst zatwierdzony, a w historii jest

 

Teraz, inverts napisał:

Wszystkie osoby, które miały dziś zlecenia do zaakceptowania przez klientów na TB - policzcie punkty! Mi brakuje 130, choć teksty zostały odebrane i ocenione na 6. Punkty naliczają się tylko w rankingu, a nie ma kontach piszących.

 

Oczywiście wysłałam już w tej sprawie maila, do czego zachęcam wszystkich, którzy mają podobny problem.

 

Textbookers - rozumiemy, że wprowadzanie zmian może skutkować problemami technicznymi, ale jak widać, zataczają one dość szerokie kręgi. Prosimy o ich usunięcie w możliwie krótkim czasie. Co więcej, na moim koncie również nie wyświetla się prośba o akceptację regulaminu. Z prawnego punktu widzenia oznacza to, że osoby, które jej nie widzą, dalej obowiązuje dotychczasowy regulamin.

 

Mam dokładnie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nawet jeśli mają być problemy techniczne, to użytkownicy powinni być o nich uprzedzeni odpowiednio wcześniej. Jestem rozgoryczona, bo naprawdę wierzyłam, że ktoś tam chce coś zmienić na lepsze. Tymczasem widzę że historia jest tak samo dziurawa jak była wcześniej, a  nawet bardziej, bo niektórych faktów wcale w niej nie ma (wcześniej, gdy zawaliłam zlecenie opiewające na np 5 tekstów, w historii była informacja o punktach odjętych jak za jeden tekst. Pytałam o to, ale nie otrzymałam odpowiedzi). To wszystko jest co najmniej żenujące.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszania jest sporo, sama złapałam pkt za przekroczenie czasu w 1 tekście. Napisałam do nich maila, żeby w związku z nowym regulaminem anulowali wszystkim pkt karne. I tak w nowym jest o nie bardzo łatwo, zwłaszcza dopóki nie opanujemy wszystkich zasad. Proponuję, byście takie wnioski również wysyłali, siła perswazji będzie większa. Kliknęłam akceptację umowy i zapisałam ją, ale komunikat ciągle się pojawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, umowa nie otwiera mi się w PDF tylko w Adobe Acrobat - nie wiedzieć czemu

druga sprawa - przyszedł mail informujący o zatwierdzeniu tego tekstu , ale nie ma podsumowania realizacji ani pieniędzy na koncie - coś jest nie tak. Policzyłam sobie i wyszło że naprawdę ta kasa wyparowała, mam nadzieję, że szybko się znajdzie, bo szkoda mi przeszło trzynastu złotych.

 

Umowę chyba trzeba podpisać w momencie odesłania - obowiązuje termin 90 dniowy

u mnie w polu "suma punktów karnych" jest 0,00, więc chyba ich nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterki zostały usunięte. Bardzo przepraszam za wszystkie niedogodności.

 

W trakcie wgrywania aktualizacji, mogły nastąpić błędy, błędnie naliczone punkty karne, wygaśnięcie zleceń. Za co bardzo przepraszamy.

W każdej takiej indywidualnej sprawie prosimy pisać na biuro@textbookers.com

 

Ewentualne ogólne problemy, usterki platformy jeśli występują prosimy zgłaszać na forum lub na biuro@textbookers.com.

 

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TextBookers.com napisał:

Usterki zostały usunięte. Bardzo przepraszam za wszystkie niedogodności.

 

W trakcie wgrywania aktualizacji, mogły nastąpić błędy, błędnie naliczone punkty karne, wygaśnięcie zleceń. Za co bardzo przepraszamy.

W każdej takiej indywidualnej sprawie prosimy pisać na biuro@textbookers.com

 

Ewentualne ogólne problemy, usterki platformy jeśli występują prosimy zgłaszać na forum lub na biuro@textbookers.com.

 

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com

A co z moim pytaniem o to, czy podpisaną umowę przed wysłaniem trzeba opatrzyć jakąś datą (np. z dnia podpisania)? Czy tylko podpis i wysyłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (piątek) wieczorem kliknąłem prośbę o przedłużenie realizacji zlecenia. Zlecenia miało się kończyć w pierwotnym terminie dziś (sobota) rano. Pojawił się komunikat, że termin został przedłużony. Wchodzę dziś na TB i zlecenia nie ma. Doliczone zostały mi punkty karne i nie mogą realizować zleceń.

Ciesze się, że niby wszystkie usterki zostały naprawione, ale tu sporo osób pisało, że przez to wprowadzanie zmian nałapało punkty karne.

Inne pytanie, czy Wam ta umowa się normalnie pobiera. U mnie się pobiera jako "nieznany typ pliku" i nie mogę otworzyć.

Jatosia jeśli chodzi o datę to moim zdaniem normalnie data podpisania.

Edytowane przez pawig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności