Skocz do zawartości

Google ignoruje tytuł nadany w All in One Seo Pack


tako

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest już od kilku miesięcy na wszystkich moich stronach na skrypcie Wordpress jak chodzi o podstrony. Ustawiam tytuł w All in One Seo Pack bo nie chce, aby dodawany był tytuł bloga. Nic to nie daje. Ilustruję, o co mi chodzi. Strona ma tytul np. "Finanse osobiste". Tworzę nowy wpis pt. "Kredyt czy leasing" wpisując go w formularzu usdostępnionym przez wskazaną wtyczkę.

Nic to nie daje i mamy później w Google taki tytuł wpisu "Kredyt i leasing - Finanse osobiste" A ja chcę tylko "Kredyt czy leasing". Co robić?

MULTIKONTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie musi być tylko kwestia ustawień.

Google od jakiegoś czasu lubi modyfikować tytuły np. dodając "branding".

https://www.blindfiveyearold.com/google-changed-my-title

Inna rzecz, że można się zastanowić, czy taki branding nie jest nawet wskazany/dobrze widziany?

Tak, czy inaczej - jeśli ktoś wie, jak wymusić zmianę takiego zachowania, to niech pisze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnie linkowałem stronę główną na 1 anchor bez zbytniego zróżnicowania. Z zaplecz szło tylko na anchor. Reszta fraz na różne podstrony.

Po jakimś czasie Google zmieniło mi title strony głównej na anchor, który pozycjonowałem. (mimo że wcześniej tytuł zawierał ten anchor + tekst). Obecnie już ponad rok strona główna wisi w top10/top20 z tym własnie nadanych anchorem.

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności