Skocz do zawartości

Zielona Góra Spotkania


Altaica

Rekomendowane odpowiedzi

W Zielonej to żużel i winko ;) Przy czym dziewczyny też się mogą trafić.

P.S. Zabawne są te tradycyjne animozje Zielona kontra Gorzów :)

e:

Jak coś to na setę się piszę, ale ja tylko w godzinach porannych ;)

Seta o poranku? Masz chłopie zdrowie :D

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hercules ja stawiam na kulturalną rozmowę przy napojach pozytywnie wpływających na nerki. Pogadać, powymieniać doświadczenia, być może ustalić jakiś wspólny lubuski front, nawiązać nowe kontakty i biznesowe relacje. Byleby tylko uniknąć klasycznej zj**ki po destylacie.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piwa nie pijam ;) plus 70%, co do wspólnego frontu i biznesów to trzy osoby z tego miejsca to za mało ;)

Myślałem, by na koniec o dwa akademiki zahaczyć zawsze tak robię ;) tam doświadczenie pogłębicie ;)

Jak coś to na setę się piszę, ale ja tylko w godzinach porannych ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siciliano, zawsze mnie to bawi, bo nie pochodzę z Gorzowa, a żużlowców jeszcze na żywo nie widziałem, chociaż mieszkam tu od ponad 20 lat :)

Miałem biuro koło stadionu żużlowego i zawsze miałem problem, żeby dojechać w czasie wprowadzania zielonogórskich kibiców na stadion :D

ogólnie zabawne

a najzabawniejsze, że od lat prowadzę biznesy również w ZG i wszystko zawsze jest OK do czasu, aż nie powiem, że przyjechałem z Gorzowa ;) ... i nikt nie chce mi wierzyć, że ja naprawdę nie mam pojęcia, o co w tym żużlu chodzi ;)

a front lubuski? świetny pomysł: bo na razie ZG to zagłębie kabareciarzy, a przydałaby się jakaś alternatywa dla Katowic :D

czy byłbym zainteresowany? mógłbym sprawiać problemy swoim wiekiem i straszyć dziewczyny w akademikach, chociaż niektóre lecą na belfrów :P

ustalcie termin i zobaczymy: może uda mi się do Was wyrwać :)

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym sprawiać problemy swoim wiekiem i straszyć dziewczyny w akademikach

Tu bym mógł się sprzeczać ;) Zwłaszcza przy zaocznych, 25-35 chłonne na dobrą zabawę i odskocznię od rzeczywistości :P

Też nigdy nie rozumiałem animozji, zwłaszcza iż mam wielu znajomych w Gorzowie

Nie patrzcie na wiek ani w dowód (no chyba, że tych kobiet;) jak coś będziecie robić, to wpadnę chociaż po secie postawić

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności