Skocz do zawartości

Grupa blogów z dodawarką


Achil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaprezentować nową grupę 30 blogów na Wordpressie z dodawarką: https://precle.eu

Czym grupa się wyróżnia?

  • grupa oferuje linki ze stron wpisów i kategorii, dzięki czemu otrzymasz dodatkowe tematyczne i naturalne odnośniki do strony. Nie znajdziesz setek linków z widgetów i stopek
  • domenami z historią PR 0-5
  • zróżnicowanymi rodzajami linków – .php, .htm, .html
  • zróżnicowana, niepowtarzalna w innych grupach – duża ilość kategorii, zwłaszcza w branżach – finansowej, seo, budowlanej
  • różnymi ip blogów, 3 rodzajami dnsów, różnymi skórkami
  • staranną moderacją i wymogiem unikalnych wpisów, dzięki czemu precle nie zamienią się w śmietniki
  • masz pełną kontrolę nad ilością linków dodanych do swojej strony – wybierając odpowiednią grupę wpisu
  • regularnie dodawane tematyczne teksty na stronach głównych bez linków
  • przy większych ilościach kodów oferujemy atrakcyjne rabaty i fakturę
  • możliwość komentowania wpisów, która przyspiesza indeksację
  • ilość znaków min. 1500

Na początek 9 darmowych wpisów pojedynczych - Wpis zwykły SMS

pio1

pio2

pio3

pio4

pio5

pio6

pio7

pio8

pio9

W najbliższym czasie będą jeszcze darmowe kody multi, testy skuteczności itp. Planuje też wprowadzenie kodów mix - 1 kod do 50 katalogów i 30 precli. Grupa będzie linkowana i będzie miała coraz lepszą indeksację.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

aneczka nie wiem jak to zrobiłaś, ale dodałaś wpis z tym kodem do dodawarki i przeszedł, teraz mam zgryz przy moderacji. Możesz zdradzić? :)

@ sylar

Tworząc tą grupę zrobiłem niejako mix katalogu i precla. Nie jest to klasyczny precel - np. wpisy nie wchodzą na stronę główną - tam są tylko tematyczne teksty blogowe. Wykorzystałem skuteczność katalogów, dodając inne elementy. Ważną kwestią są kategorie będzie tam tematyczny link, ze strony która będzie od dłuższego czasu zaindeksowana. Linki we wpisie można również dodawać w zależności od rodzaju wpisu. Nie ma żadnych innych linków na stronie wpisu.

Jeszcze są darmowe kody z końcówki listy. Będą kolejne multi - pierwsze dwa jutro.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadałem ruszyły multikody, dzięki którym na 1 kodzie można dodać strony do obu grup: katalogistron.eu (50 katalogów) i precle.eu (30 blogów). Nazwa kodów MIX 80 - koszt 19 zł. Kod będzie ważny dłużej - 45 dni i jedyny wymóg to dodanie dwóch różnych, unikalnych opisów.

Trzy plusy tej sytuacji:

- zyskujemy 80 domen skierowanych na naszą stronę a nie 50 czy 30

- mix jest tańszy od obu multikodów zwykłych z obu grup

- nie kombinujemy z różnymi kodami - mamy 1 na 45 dni a nie 30

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą - pierwsze testy - jeden z pierwszych klientów, który dodał stronę.

1 fraza - 932 tys. wyników w google, 2 - 377 tys. Małe wyjaśnienie do statystyk - 12 lipca źle pobrało wyniki - spadek na 41, mimo że strona była dalej na 8, następnego dnia kliknąłem by ponownie pobrał pozycję.

test-precle1.jpg

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności