Jump to content
GregKrk

Darmowe wpisy do 25 precli na domenach pl

Recommended Posts

Witam wszystkich,

W najbliższych dniach zamierzam uruchomić otwarte testy autorskiego systemu. W swojej bazowej formie jest to dodawarka do prywatnej bazy precli, jednak po testach wersji bazowej otwierane/dodawane będą kolejne funkcjonalności systemu. Zanim jednak w ogóle rozpocznę otwarte testy potrzebuję kilku projektów do, nazwijmy to, "testów wersji alfa".

Parametry bazy precli

- na dzień dzisiejszy w bazie jest 100 precli

- trzy skrypty: WP (aktualnie 35), Drupal (aktualnie 45), PyroCMS (aktualnie 20)

- wszystkie na domenach pl, bez subdomen, różne ip w różnych klasach, domeny świeże, niedługo zaczną być stopniowo linkowane

Pierwszych 10 projektów (nie osób ) zgłoszonych w tym temacie zostanie zrealizowanych za free. Każdy projekt poleci do 25 precli losowanych z pełnej bazy. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie mi projektów na:

gczapik wiadomo_jaki_znak gmail.com

Tych, którzy wyślą mi jakieś projekty proszę o wpis w temacie wraz z liczbą wysłanych projektów, żeby pozostali czytający wiedzieli czy są jeszcze wolne miejsca. Jeśli kilka osób wyśle w tym samym czasie to bez obaw, najwyżej zrealizuję trochę więcej niż 10.

Wymagania odnośnie projektów to:

- Tekst synonimizowany (z synonimami min. 4500 zzs, wynikowe min. 2000 zzs)

- max 2 linki w treści

- bez treści erotycznych, niezgodnych z prawem lub innego spamu

Zapraszam do wysyłania projektów:)

Wysłałem jeden tekst, ciekawa grupa, mam nadzieje że nie będzie problemów z linkiem w {|}.

Policyjny blog - http://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Wysłałem jeden tekst, ciekawa grupa, mam nadzieje że nie będzie problemów z linkiem w {|}.

Tak, można umieszczać linki w {|}.

Edited by GregKrk

Wszyscy powyżej zdążyli, jest komplet. Pozostali zainteresowani dalej mogą się zgłaszać, ale już bez przesyłania projektów. Każdy użytkownik, który się zgłosi w tym temacie (i ma konto na PIO założone przed datą założenia tego topicu) dostanie bonus startowy już podczas otwartych testów i będzie mógł dodawać projekty bezpośredno przez panel.