Skocz do zawartości

skracanie linku w profilu twittera


Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi dzień bezskutecznie szukam informacji jak dodać adres strony www w profilu twittera tak, aby nie był on skracany.

Wszystkie konta moich znajomych mają adres www wyświetlany normalnie, a ja skracany przez twitterowego t.co. Porównywałem ustawienia konta i wszystko wygląda dokładnie tak samo. Przeryłem chyba wszystkie informacje dotyczące tematu i absolutnie nic nie znalazłem.

Gdyby ktoś napotkał podobne problemy i chciał podzielić się wiedzą byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wprowadzili jakaś zmianę, bo stare konta, które mają w profilu adres - mają go nie skracanego. Jak zmieniłem teraz adres w profilu to wyświetla się jako skrócony.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

a w zwykłym profilu w ogóle da się dodać link (obojętnie czy skracany, czy nie... poza tymi w postach) czy to mowa o profilach jakichś firmowych / czy też profili stron internetowych?

Z tego co widzę oprócz skracania mają również nofollow, to w tym aspekcie chyba Twitter nie daje jakichś korzyści, mimo że rzekomo społecznościówki coś tam dają (Niby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności