Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzimy to, czy możesz podać nam swojego maila, na którego masz założone konto na Giełdzie? Może być na priv. 

 

Edycja: Widzimy już gdzie jest problem, programista od 9 rano podziała. Przepraszamy za kłopot.

 

Edycja nr 2: Problem rozwiązany.

Edytowane przez GieldaTekstow.pl

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Obecnie nie możesz podjąć się realizacji kolejnego zlecenia. Po poprawnie wykonanym pierwszym zleceniu dostępny limit zleceń będzie wynosił 5.

 

Obecnie mam tylko 2 zlecenia, oba mają status gotowe do odbioru. Żadnej reklamacji, żadna też nie została zgłoszona w ostatnim czasie (przynajmniej nigdzie nie mam takiego komunikatu). Mail wysłany (jeden bezpośrednio przez dział kontakt, drugi od razu na bok@gieldatekstow.pl

 

Do tej pory mimo upływu ponad miesiąca nie mam też informacji o znikających z mojego konta pieniądzach, mimo że problem pojawia się przy każdej realizacji zlecenia i zgłaszany był wam dwukrotnie.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sindirus napisał:
Obecnie nie możesz podjąć się realizacji kolejnego zlecenia. Po poprawnie wykonanym pierwszym zleceniu dostępny limit zleceń będzie wynosił 5.

 

Obecnie mam tylko 2 zlecenia, oba mają status gotowe do odbioru. Żadnej reklamacji, żadna też nie została zgłoszona w ostatnim czasie (przynajmniej nigdzie nie mam takiego komunikatu). Mail wysłany (jeden bezpośrednio przez dział kontakt, drugi od razu na bok@gieldatekstow.pl

 

Do tej pory mimo upływu ponad miesiąca nie mam też informacji o znikających z mojego konta pieniądzach, mimo że problem pojawia się przy każdej realizacji zlecenia i zgłaszany był wam dwukrotnie.

Sprawa została przekazana programiście. Będziemy się kontaktować mailowo. 

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 minut temu, Kasia_Maciek napisał:

Co trzeba zrobić, aby zostać Super Autorem - nie mogę niczego znaleźć w regulaminie,

 

 

Otrzymanie statusu Super Autora to wyróżnienie, które można otrzymać po spełnieniu następujących warunków:

  • dodanie co najmniej 150 gotwych tekstów na sprzedaż
  • wykonanie poprawnie przynajmniej 10 zleceń
  • moderator nie odrzucił żadnego z Twoich tekstów w ciągu ostatnich 14 dni
  • brak uznanej reklamacji zlecenia w ciągu ostatnich 30 dni
  • w ciągu ostatnich 30 dni dodać przynajmniej 5 gotowych tekstów na sprzedaż
  • duża aktywność w serwisie

 

Jakie korzyści daje status Super Autora ?

lista-artykulow.png
  • wyróżnienie tekstów w wyszukiwarce
  • możliwość przedłużenia czasu realizacji zlecenia o dodatkowe 20 minut
termin-realizacji.png
  • nie musisz czekać na akceptację tekstów przez moderatora
  • dostęp do zleceń tylko dla Super Autorów

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, GieldaTekstow.pl napisał:

Otrzymanie statusu Super Autora to wyróżnienie,

 

 

Wyróżnienie - tylko, że według regulaminu nie liczy się jakość a ilość. Jeżeli promowana byłaby jakość to nacisk zostałby postawiony na ilość sprzedanych tekstów bez reklamacji. Dodatkowo jest moralnie wątpliwe zachęcanie do realizowania takich zleceń:

Wartość całości: 7.40 pkt  Data dodania: 22-12-2017 14:06:47
Ilość artykułów: 8 Czas realizacji: 2 dni
Słowa kluczowe: kantory online , audyt finansowy , biuro księgowe we wrocławiu cennik , ranking firm szkoleniowych , praca dla kuriera w warszawie , lektor języka angielskiego praca , forex konto demo , rodzaje kredytów
Kategoria: Biznes, Ekonomia, Finanse, Bankowość
Formatowanie tekstu: Należy formatować tekst za pomocą kodu BBC: Tak
Ilość słów w art.: - Ilość znaków w art.: min.: 1100zzs
Rodzaj:  zaplecze  Synonimy:

nie

 

To psuje i tak trudny rynek. 

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku ze zmianą ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,  Wiesław Sikora przygotował dla nas stanowisko, które odpowiada na pytanie, czy dalej możliwe jest stosowanie 50% kosztów uzyskania przychodów dla copywriterów. Dokument do pobrania i więcej szczegółów na naszym blogu firmowym. 

 

https://setugo.pl/czy-copywriterzy-moga-zastosowac-50-kosztow-uzyskania-przychodu/

 

 

Co to znaczy dla użytkowników GieldaTekstow.pl?

 

1) Wypłaty z uwzględnieniem 50% kosztów uzyskania przychodu będą realizowane do jutra do północy. Jutro, do północy, będzie dyżurowała osoba, która będzie realizować wypłaty na bieżąco.

 

2) Od 1 stycznia 2018 do 4 stycznia wyłączymy możliwość zlecania wypłat, tak aby przystosować Giełdę do zmiany stawki kosztów. Aby zrekompensować ten czas, wypłaty po 4 stycznia będziemy realizowali na bieżąco (tego samego dnia, którego zostanie zlecona wypłata lub nazajutrz) aż do odwołania.

 

 

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności