Jump to content

Wtyczka do WP - Wordpressel płatne precle WP

Recommended Posts

Nie ma opcji ustalania limitu przez admina.

o to mi od samego poczatku chodzi...

Z tytułami przecieś pisałeś, że jest błąd gdy tytuł jest np. {|Tytuł|Tytuł} więc dodałem, że gdy jest taki tytuł, tj. wygeneruje się poste pole - projekt nie przejdzie.

"{tytuł|} dalsza czesc tytulu"

w jaki sposob z tego moze sie wygenerowac pusty tytul?

• Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli chcecie mogę też podpiąć prócz wordpressow i wordkatalogow obsługę precli na getsiimplecms;)

Jak znajdzie się jakaś grupa chętnych, większa grupa na szablony snews, pikocms i do innych cmsów - mogę zrobić automat do tego celu, za dodatkową symboliczną opłatą. Myslę, że zasada działania była b

1. Formularz jest wyświetlany na koncie użytkownika tylko na głównym blogu, na tym na którym jest zainstalowana wtyczka. Na pozostałych blogach nie ma formularza. Nie trzeba tam też instalować wtyczki

To wstaw spacje {tytul| } dalsza część tytułu. Kiedy o tym informowałeś to pisałeś o tym by w takim przypadku nie było pustych tytułów - tak też zrobiłem.

odgórny limit - w obecnej wersji jest limit przy dodawaniu, to nie widzę potrzeby, by dodać taką opcję adminowi. Jak chcesz, by projekt trafil do 15 z 20 blogów, to po prostu utwórz grupę składającą się z 15 blogów.

Pusty tytuł, nie pusty synonim. Na poprzedniej stronie wkleiłem Ci linka do postu, w którym dokładnie Cie o tym informowałem, podałem przykład, którego albo nie potrafisz zrozumieć albo nie czytałeś.

Co do limitu, jeśli nie rozumiesz jaka jest różnica między losowym dodaniem do 75% blogów a dodaniem do 100% to tego też nie będę Tobie tłumaczyć. I tak straciłem za dużo czasu na wyjaśnianiu Ci 10 razy tego samego:)

• 2 weeks later...

A zapytam moze bardzo ogolnikowo ale czytalem poprzedni temat teraz wszedlem znowu kilkadziesiat stron

A czy moze ktos powiedziec czy to o czym mowa nadaje sie do zarzadzania wlasnei seokami i sinooke /poki co/

Zarzadzania czyli i moderowania katalogow

Piszecie roznie i juz sam nei wiem

Autor tez nie zawsze bedzie siedzial i wszystkim odpisywal a z drugiej strony jezeli cos mial wprowadzic to dlaczego tego nie zrobil

Ciagle cos nowego i nowego i dodatki ktore niby maja ulatwic a tak naprawde to chyba ulatwienie bylo na poczatku kiedy wszystko bylopoprostu proste bo w koncu o to chodzi aby bylo funkcjonale i proste

Czy autora móglbym prosic o jakas wersje demo ewentualnie aktualny opis na priv bo powiem szczerze ze cos takiego potrzebuje zakupic ale przy takiej ilosci informacji czasami zupelnie nie na temat pogubilem sie w temacie

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pewnie zaktualizował Ci się wordpress i wtyczka przestała działać. A autor śpi.

Edit:

Właśnie sprawdziłem u siebie i widzę, że już nic z tego nie będzie:

resweb.pl - Ta domena jest dostępna na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl

Edited by d4b

Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań.

Nie masz jak dojechać? Wynajmij limuzynę w Poznaniu.

WordPressel - został kiedyś połączony z AddPress (m.in zarządzanie nie tylko wordpressem, ale innymi cmsami). Jak ktoś ma problem z wordpressel - proszę pisać na PW.

Moja wtyczka jednak działa, Na samej górze jest duże info z aftermarket o sprzedaży domeny resweb, ale poniżej wszystko działa. Co prawda podczas moderacji wpisów wszystko się krzaczy, ale po dodaniu wpisów do precli wszystko jest ok.