Jump to content

Kielek

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kielek

 1. Dzięki ~larry za konkretną odpowiedź Tak na marginesie, to może lepiej zainwestować w dobrą maszynę i postawić ją w domu (zakładając oczywiście ze jest dobre łącze)?
 2. Kielek

  ZenBLOG

  Ile na dzień dzisiejszy kosztuje abonament? Na początku tego wątku wyczytałem, że jest to koszt 90 zł na 5 miesięcy. Dalej tak jest czy coś się zmieniło?
 3. Spoko, tak też planowałem zrobić. Zapytałem od razu, żeby wiedzieć jakiej maszyny będę potrzebował po upgrade softu.
 4. Dzięki za info, ale chęć zakupu wersji LITE w tej chwili wynika tylko i wyłącznie z ograniczonego styczniowego budżetu. Pewnie za miesiąc wykupie upgrade do wersji Standard. Wiem, że przeplace na tym około 26$, ale juz przez miesiąc będę mógł pracować na tym sofcie wiec chyba warto. Może w takim razie proszę o pomoc w doborze VPS'a pod wersję Standard.
 5. Witam. Możecie polecić jakiegoś dobrego VPS'a na którym Zenek będzie śmiał razem z ZenBLOG. Póki co, chce potestowac wersje LITE wiec tylko jeden wątek będzie śmiał. Z góry dzięki
 6. Witam serdecznie Sprzedam funkcjonujące strony typu presell page. Moja oferta zawiera: - 50 domen .PL (cesja domen) - 8 domen zarejestrowanych w netmark.pl ważne do połowy marca br. - 5 domen zarejestrowanych w linuxpl.com ważne do końca marca br. - 37 domen zarejestrowanych w az.pl ważne do połowy kwietnia br. - konto SEO na linux.pl opłacone do 27.03.2014 r. Na tym hostingu są zainstalowane wszystkie blogi W skład sieci blogów wchodzi: - 50 blogów postawionych na wordpress na domenach głównych. Adresy IP są różne. - 500 blogów na subdomenach, też wordpressy.
 7. Moja wtyczka jednak działa, Na samej górze jest duże info z aftermarket o sprzedaży domeny resweb, ale poniżej wszystko działa. Co prawda podczas moderacji wpisów wszystko się krzaczy, ale po dodaniu wpisów do precli wszystko jest ok.
 8. Czy działa Wam ta wtyczka? Zalogowałem się dzisiaj i widzę, że kosmos jakis się dzieje
 9. Resweb, a myślałeś może żeby, podczas dodawania projektu dodać jedno pole na wpisanie adresu e-mail na który zostałaby wysłana linków po zakończeniu dodawania wpisów?
 10. Dlaczego tak temat ucichł?? Panowie, mam pytanie. W którym miejscu w pliku instalacyjnym WP mogę zmienić opcję, tak aby w każdym instalowanym blogu były wyłączone komentarze?
 11. Instalator wp działa. Miałem małe problemy z bazą, ale resweb stanął na wysokości zadania. Dzięki
 12. Próbuję właśnie skorzystać z instalatora wp, tylko instrukcja nie została zaktualizowana. ftp_serwer#ftp_user#ftp_pass#ftp_katalog#baza#user#nazwa#haslo#login_wp#pass_wp#tytul_wp#url W którym miejscu wstawić prefiks do bazy?
 13. Kiedy można spodziewać się wprowadzenia prefiksów przy instalacji WP ?
 14. Może resweb poda jakis przybliżony termin wprowadzenia w życie tego dużego update? Na chwilę obecną zadowoliłbym się chociaż możliwością dodawania prefiksów podczas instalacji wordpressów:) Pzdr
 15. Jaką masz wersję i czego oczekujesz pewnie resweb wpisze na liste zadań :-) Aktualnie mam wersję 5.25
 16. WItam Kiedy planowany jest ten "duży" update? Z niecierpliwością na niego oczekuję Przypuszczam, że nie jestem jedyny. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy