Jump to content

GScraper - najszybszy harvester i dodawarka.

Recommended Posts

Jak harvestujesz Googla to raczej AV nie jest potrzebny, przynajmniej narazie ;)

Ja natomiast zabralem sie za footprinty drupala znalezione w sieci i rodzynek za rodzynkiem. Nie wiem kto te footprinty pisze, ale z drupalem niewiele maja wspolnego ;)

Wiekszosc bylo takich co mialy ponizej setki zwrot wynikow, ale i takie sa co zwracaja dokladnie "0".

NP. site:edu “Powered by drupal” inurl:blog "post a comment" -"comments closed" -"you must be logged in"

i dalej pelna lista tego typu footprintow.

Takze polecam uzycie CHECK przed rozpoczeciem harvestu i wyrzucenie footprintow ponizej N wynikow

search_auditor_500x80_bf.png

• Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jest nowa wersja Gscrapera 1.2.9.1 bez szału ale lepsze to niż nic;)

GScraper jest prawdopodobnie* najszybszym i najdokładniejszym harvesterem Google. Jeśteśmy o tym tak przekonani że udostępniamy Ci go do testów za darmo. Jego opcje wprawią Cię z zachwyt! Przy standa

To nie problem gscrapera tylko proxy. Sam gscraper podmienia proxy z api przy harvescie bez zarzutów (testowałem).

@ap_seo - uzywasz prawidlowego klucza ? Mam wersje free obecnie na 3 lokalizacjach dodatkowo i wszedzie dziala prawidlowo.

GScraper przy postowaniu standardowo zbiera dane "title" i jest zaznaczony deafaultowo "OBL" i to sa te wartosc ktore sie pokazuja w CVS oprocz URL. Jak spojrzysz na tabelke to widac czego i gdzie brakuje (PR, etc)

Taka liste mozesz zaimportowac do GScrapera i odczytac pozostale parametry.

@Jakub, mi nie wypada. Moze wypowie sie ktorys z uzytkownikow.

Kur... co się dzieje z tymi chińskimi prosiakami? Chciałem sprawdzić 221 footprintów, trwa to już z 15 minut, stoi na 8% i nic tylko w tysiącach prosiaki wymienia! No masakra jakaś, widzę, że tam jest chyba jedna pula prosiaków z której korzystają wszyscy i 3 darmowe dni dla wszystkich zrobiły z prosiaków wielką kupę...

Wrzuciłem 400 swoich prosiaków i sprawdził w 5 sekund....

Ostatnio właśnie zastanawiałem się dlaczego się tak przywiesza i tylko ciągnie proxy... więc już wszystko wiadomo na jakiej zasadzie to działa.

Edited by blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

@ap_seo - uzywasz prawidlowego klucza ? Mam wersje free obecnie na 3 lokalizacjach dodatkowo i wszedzie dziala prawidlowo.

GScraper przy postowaniu standardowo zbiera dane "title" i jest zaznaczony deafaultowo "OBL" i to sa te wartosc ktore sie pokazuja w CVS oprocz URL. Jak spojrzysz na tabelke to widac czego i gdzie brakuje (PR, etc)

Taka liste mozesz zaimportowac do GScrapera i odczytac pozostale parametry.

@Jakub, mi nie wypada. Moze wypowie sie ktorys z uzytkownikow.

no uzywam tego happy new year.... ze strony...

antywirusy powylaczane.. na poczatku jest kilka k niby potem spada (ale i tak mam okragle 0 wyharvestowane)

natomiast co do lokalizacji to sam sie zorientowalem - nie rozumiem jedynie czemu czasem w kolumnie OBL pokazuje sie np 86.25 ?

@blake - nadal tak masz? Wlasnie sprawdzalem u mnie wszystkie vpsy harvestuja i pobieraja proxy. Nie bardzo wiem jak zdiagnozowac problem, tak czy inaczej zglosilem to dalej. W puli jest wystarczajaca ilosc proxy i to raczej nie proxy sie przytkaly tylko bardziej stawiam na serwery podajace proxy.

@ap_seo - sprobuj z jakims standardowym footprintem (np "blog") i daj znac czy nadal masz 0 ;)

Edited by Paweł Sokołowski - Eline

• Ty to jestes Pro, ja1 :P
  • Oczywiscie sprawdzalem ze standardowymi footprintami
  • Opcja

w Expand

• "url can post reply" namierzy nam inne wpisy w danej domenie ktore bedzie mozna komentowac? (na ile jest to skuteczne?)

• Mialbym tez jeszcze 2 sugestie:
  • 1) strasznie mi zamula na postowaniu kompa mimo wlaczonych zaledwie 10watkow
  • 2) przydaloby sie, aby lista failed byla podzielona na adresy failed: bo komentarze wylaczone/brak itd oraz failed z powodu bledow w polaczeniu, proxy itd

Bo jednak przy duzej ilosci polaczen dosc duza liczba odpada nie dlatego ze bloga nie mozna komentowac tylko poniewaz sa problemy z polaczeniem.

Edited by ap_seo

@slaymer - Moze to dziwnie zabrzmi ale wlacz sobie "noworoczny klucz" ;) Jeden z userow zglaszal mi podobny problem wiec cos w tym jest, sprawa poszla dalej do wyjasnienia.

@ap_seo - nie bardzo wiem jak ci pomoc bo opisujesz problemy ktore nie dotycza zadnej z moich instalacji. Jaka masz maszyne ze ci zamula 10 watkow? To te watki ci mula czy wgrales do postowania liste 2gb i pamiec siada ;) ? Jesli mozesz poprecyzuj tez informacje.

Odpisze na pytania techniczne:

EXpand - dziala dosc prosto, sprawdza operator "site" dla danej domeny a po wczytaniu wynikow w momencie kiedy masz wlaczona opcje "url can post reply" sprawdza czy na tych podstronach sa formularze w ktorych mozna postowac