Jump to content

GScraper - najszybszy harvester i dodawarka.

Recommended Posts

• Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jest nowa wersja Gscrapera 1.2.9.1 bez szału ale lepsze to niż nic;)

GScraper jest prawdopodobnie* najszybszym i najdokładniejszym harvesterem Google. Jeśteśmy o tym tak przekonani że udostępniamy Ci go do testów za darmo. Jego opcje wprawią Cię z zachwyt! Przy standa

To nie problem gscrapera tylko proxy. Sam gscraper podmienia proxy z api przy harvescie bez zarzutów (testowałem).

no ja wlasnie z capchty wogole poki co nie korzystam(!)

a jesli chodzi o to ssprawdzanie OBL to to nie wymaga zaladowania listy do pamieci?

poza tym nie zawsze linki z duza iloscia OBL musza chyba byc najwieksze i odwrotnie moze byc malo komentarzy ale strona w zasobozernej technologi :P

#Przede wszystkim chcialbym jednak ponowic pytanie o wytlumaczenie opcji Expand : Max links count check

Edited by ap_seo

nikomu z was nie wiesza/stopuje się ten soft? Odpalam scrapowanie idzie pięknie, ale zazwyczaj dochodzi do 50% i jest powolny spadek l/m przy czym % nie zwiększy się nawet o 0,001 może trwać to 10 godzin i bez zmian. Gdy resetne program działa okey, ale niema tu opcji resume, a mimo zaznaczonej opcji kasowania keywordow soft tego nie robi i nie mam pojęcia gdzie skończył. Tylko u mnie takie kwiatki?

Skoro to inny host to raczej nie ma to związku ;) Wczesniej na tych proxy jezdzilo z tego co wiem około 1,6k userow. To co doszło po wejsciu GScrapera na zachod to procent użycia proxy. Bardziej stawiam na szybsze bany na proxy i mniej "dokładne" sprawdzanie ich banow, bo z tego co widze na chinskich proxy czasami mi gorzej chodzi niz na prywatnych, a tak byc nie powinno.

search_auditor_500x80_bf.png

Mam 10 Gsc na 10 serwerach ( w serweorwniach: vps i dedyk )

Każdy mi dodaje "postowanie" z Captacha Sniper i każdy CS się po 20-30 minutach się wyłącza, czasem brak odpowiedzi, czasem po prostu się wylącza ( wcześniej działało oki, teraz już nie ) Prędkość testował od 25 do 100 i nadal to samo.

Ma ktoś pomysł czemu tak jest, wydaje mi się że to kwestia jakiegoś ostatniego update GSC.

LinkedIn * SEO & Copy Writing on demand Szkolenia SEO & Szkolenia dla firm SEO

Ja tobie powiem czemu, bo Gscraper jak sama nazwa sugeruje nie jest dodawarką a jest scraperem. Postowanie tam jest bo jest, ale nie o to chodzi w tym sofcie

Edited by MaxPan

re287am9.jpg