Skocz do zawartości

wtyczka z Google + przy wynikach wyszukiwania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co trzeba zrobić, żeby przy wynikach wyszukiwania automatycznie pojawiała się wtyczka z Google + z aktulizowanymi na bieżąco wpisami?

Coś jak tutaj z prawej strony:

https://imageshack.us/photo/my-images/201/antywebpytanie.jpg/

Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Pomidorowa

musisz podać inną ścieżkę do pliku. Z localhosta nie da rady. Zrób printscreen i wrzuć do posta jako obrazek

Edytowane przez rissah

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

odświeżam temat. Mam na jednym koncie GA, Webmastera i właśnie Local ale niestety po wpisaniu słowa kluczowego gdzie strona ma 1 miejsce w serpie nie wyświetla się z boku wizytówka z miejsc google. Oczywiście w wizytówce podałem adres strony, ale coś jednak nie działa. Wcześniej wszystko ładnie się wyświetlało ale zmieniłem nazwę, otrzymałem kolejny PIN i od kilku tygodni bez skutku wyczekuję zsynchronizowania. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam jeszcze ze zmiana wynikała z tego, że idąc śladem znajomego, którego strona w G+ dzięki kilku "+" i dodaniu do nazwy firmy interesującej go frazy, jest na czołowej pozycji w wynikach wyszukiwania, a sama docelowa strona nie jest praktycznie pozycjonowana. Zmiana w nazwie została zweryfikowana. Jakieś pomysły?

Wideofilmowanie w Krakowie https://www.studioabc.pl/

• 3 tygodnie później...

A jak komuś zdjęcie z G+ nie wyskakuje we wpisach? To co zdjęcie jest złe, czy po prostu coś z kodem jest nie tak? Słyszałam, że jak ktoś ma niewyraźne zdjęcie, to G go nie zczytuje. Ale to tylko takie posłyszane i nie wiem co na ten temat myśleć.

@pjuma LINK powrót fronczewskiego w niezlym stylu

Wczoraj założyłeś konto i spamowałeś. Dziś nowe konto, znów 10 wpisów w krótkim czasie i ten sam link. Czy ty sobie jaja robisz? Czy naprawdę masz nadzieję, że ktoś się nabierze na twoje spamerskie linki? Musisz wszędzie offtopy robić i zaburzać dyskusję? Weź idź na samosię. Tam się nadajesz.

Usunąłem linka przy kopiowaniu, żeby ci reklamy nie robić spamerze.

Edytowane przez rissah

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności