Skocz do zawartości

Znowu w TV na temat nieuczciwych firm "niby" pozycjonerskich


novum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Teściowa mi powiedziała, że widziała w telewizji program INTERWENCJA z wątkiem pozycjonowania. Zaciekawiony odszukałem ten reportaż. Oto link tutaj.

Znowu haniebne praktyki firm, które nie maja nic wspólnego z pozycjonowaniem. Przez takie praktyki potencjalni klienci są strasznie nieufni podczas pierwszych kontaktów z firmą SEO.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też poczytać opinie pracowników: https://www.pracadokitu.com/temat/444/euroadres/ temat też w nie jest nowy: https://forum.cdrinfo.pl/f5/www-euroadres-pl-prosba-o-kasacje-postow-87729/

Co do samych praktyk, skur****!!! Zamykać takich cwaniaczków, co to w ogóle za przepisy pozwalające na zawarcie umowy przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trafiłam na końcówkę programu. Zaciekawiło mnie zdanie:

Obie strony muszą mieć przekonanie, co do tego, że składają tożsame oświadczenie woli, dążą do tego samego.

tylko ciekawi mnie, czemu w przypadkach naciągania przykładowo przez Krajowy Rejestr Pracowników i Pracodawców (z Warszawy) czy właśnie wspomnianej w programie firmy, takie sprawy mogą się toczyć wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przez tel nie mówię takich słów jak: Tak, zgadzam się itp itd.

Najlepiej nie mam czasu proszę o ofertę na mail o ile nie zobowiązuje mnie to w żaden sposób wobec firmy jaką Pan/Pani reprezentuje.

Pewnie i z tego coś da się posklejać żeby wyszło podpisanie umowy. Po obejrzeniu tego reportażu może warto nagrywać rozmowy na temat podobnych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykluczeni ale logo na stronie gł jest. co prawda szare ale wisi.


Informujemy, iż firma

Euroadres Polska Sp. z o.o.

Warszawa
NIP: 7010274926
została wykluczona z programu Rzetelna Firma
z powodu naruszenia regulaminu i nieprzestrzegania zasad Kodeksu Etycznego

Wszystkie adresy firm wpisanych są nofollow :) - Interes życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite :P ale podobnie działa PK-TE i P-F_F ludzie za stronę z szablonu płacą 4000zł taką sytuacje miałem chyba z 3 razy jak mi firma jakaś mówiła , REKLAMA internetowa ma różne koszty każdy pozycjoner o tym wie, tylko czy każda firma która zawiera umowy przez telefon to [ nierzetelni partnerzy ] ?

To każda usługa którą kupujemy przez telefon czy internet to usługa gdzie jest coś oszukanego?

Człowiek ma głowę i na pewno pani mówiła co najmniej 2 razy cenę ,i na pewno 2 razy się pani telemarketerka pytała.

I następna kwestia to taka że ona chyba nie wiedziała co kupiła ?

I niech sobie starsza Pani sprawdzi ile kosztuje reklama na onecie, czy wp, Google, przez 1 rok na pewno więcej niż 2500 zł

I zgoda telefoniczna jest zgoda akceptacji regulaminu .. i zawarcia umowy i można z rezygnować w ciągu 10 dni czy terminu wyznaczonego w regulaminie.

A tak każdy pozycjoner wie ile wsadza wysiłku w to aby wy pozycjonować frazę, i czy takie usługi mają kosztować przysłowiową 1 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności