; Jump to content
matrus2

NextContent.pl - chyba już nie działa

Recommended Posts

Zakładam temat, bo system funkcjonuje, ale nikt jeszcze nic na ten temat nie napisał.

Do rzeczy więc system oferuje możliwość zakupu/sprzedaży linka wewnątrz artykułu na stronach internetowych. Jest to kolejne dziecko grupy LeadBullet właściciela m.in. prolink.pl, textmarket.pl.

Temat zakładam, ponieważ dostałem propozycję publikacji artykułu na jednym z moich serwisów. Chciałem się dowiedzieć, jakie jest wasze zdanie na temat tego systemu, a w szczególności jakości publikowanych artykułów.

W mojej wstępnej ocenie publikacja artykułu jest trochę ryzykowna, bo wraz ze zleceniem dostajemy tylko informacje o anchorze, adresie URL, terminie realizacji. W korespondencji jest zapewnienie, że artykuł jest unikalny, jakościowy.


Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O systemie nie wiem kompletnie nic, więc się nie wypowiem. O samej nazwie chciałbym powiedzieć tylko tyle, że jest bardzo anty-user-friendly.. ;)


Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda nazwa typowo na nie-polski rynek.

Dodałem serwis kilka dni temu przeszedl akceptacje poki co zlecen brak bo tematyka dosyc specyficzna. Plusem jest zintegrowane [ mam nadzieje ] konto z prolink


Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z kapitałem zakładowym w wysokości 142 000 PLN (sto tysięcy złotych)

Nie mogłem się powstrzymać. ;-)

Pozdrawiam, J.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tam dodałem serwis i na razie cisza. Chyba tematyka zbyt niszowa i chętnych na artykuły brak.

Plus tak jak wspomniano integracja z Prolinkiem. Minus - chyba się nie da ustalić ceny artykułu, a strona stronie nie równa, zatem ten projekt może być opłacalny tylko dla nielicznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja strone dodali sami. Dostalem nawet maila ze specjalnym zaproszeniem. W zakladce "Moje zgloszenia" widnieje nawet jakas strona ze statusem "Czeka na akceptację reklamodawcy". Jest nawet jakis opis zlecenia. Na razie nie kumam za bardzo o co chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do osób, które opublikowały jakiś artykuł u siebie. Po jakim czasie w panelu "zaindeksowało" Wam artykuł? Bo ja czekam jedyne 2 tygodnie i nadal "Czeka na indeksację treści przez Google", mimo, że artykuł został zaindeksowany w Google godzinę/dwie po publikacji. Na odpowiedź od BOK czekam też już kilka dni.


... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez jestem po pierwszej publikacji artykulu. Status zaindeksowania mialem po ok. 24 godzinach. Troche czasu minelo jednak zanim reklamodawca zaakceptowal moja strone i przeslal tresc artykulu. Ogolnie to raczej malo sie dzieje w tym systemie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam inny problem. Miałem automatycznie dodaną stronę, usunąłem ją. Teraz, gdy próbuję ją dodać na nowo, wyskakuje komunikat, że już jest taka dodana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować część posta napisanego w temacie Prolink.pl przez użytkownika @feliks

A teraz ciekawa sytuacja :)

Dodaję stronę do prolink i nie ważne czy jest ona zaakceptowana czy nie zostaje ona również automatycznie dodana do advertorials.

Usuwam stronę z prolink a w advertorials ona cały czas jest.

Następnie usuwam stronę z advertorials i nagle ona się pojawia w prolink :)

Jakiś błąd macie.

Mam podobnie ale nie tylko o tym. Może przeoczyłem jakiegoś e-maila lub też jakiś post, ponieważ dość dawno nie zaglądałem na forum, bo umknęła mi informacja, że Prolink automatycznie "łączy" konta w swoich serwisach Prolink.pl Advertorials.pl.

I tak po przeczytaniu wspomnianego posta, sprawdziłem i okazało się, że mam konto również na Advertorials.pl. Do konta przypisane 8 stron gdzie w Prolinku mam ich tylko dwie bo gdzieś na początku października usunąłem pozostałe - gdy strony próbuję usunąć te pojawiają się na liście w Prolinku i tak w kółko, bez większego skutku.

Skoro już założyli mi konto to chciałbym coś w systemie zarobić i tak:

Jeśli chodzi o dwie strony, które mam aktywne w Prolink.pl przy każdej z nich w Advertorials mam informacje o nowych zgłoszeniach. W szczegółach widzę, nazwę projektu, opis zlecenia, status (czeka na akceptację reklamodawcy), forma publikacji i zarobek.

Proszę napiszcie mi co mam zrobić aby zarobić?:) Sam mam napisać artykuł, opublikować na danym blogu i zgłosić ten fakt do administracji bo nijak nie mogę odnaleźć się w systemie. Może gdzieś na jakimś blogu został opublikowany jakiś poradnik użytkownika systemu?


O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horcyk reklamodawca musi "zatwierdzić" Twoją stronę. Jak mu się spodoba to dostaniesz mejla z tekstem do opublikowania. Przynajmniej ja tak miałem.

A mi wczoraj czy dziś zaindeksowało artykuł w panelu. Rychło w czas.


... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy