Skocz do zawartości

Blog - gdzie założyć


tyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno zacząłem przygodę z pozycjonowaniem i że tak powiem raczkuję a co za tym idzie mam pytanie do wyjadaczy.

Co będzie lepszym rozwiązaniem:

1. Pisanie artykułów (porad) w CMS w sklepie postawionym na PrestaShop

2. Zainstalowanie wordpressa lub innego na tym samym serwerze.

3. Założenie bloga w jednym z serwisów??

Jeśli odp 2 to jaki freeware soft bedzie najlepszy??

Jesli 3 to jaki serwis jest najlepszy??

Oczywiście wszystko pod myślą przewodnia tego forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, co dokładnie masz na celu. Czy tworzone serwisy mają rozbudować Twoje zaplecze, przynosić dochody, gromadzić i zatrzymywać użytkowników? Własny serwer i domena to dodatkowe koszty, blog w jednym z serwisów ma wiele ograniczeń (np. nie zainstalujesz systemu wymiany linków)...

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. bez sensu - na preście ?

2. dobry pomysł

3. zawsze możesz założyć pare blogów, np. wordpress.com

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie :D

Jeszcze z WP nie miałem wiele wspólnego ale może uda się ogarnac ;]

Ten blog ma być czymś w rodzaju porad, ciekawostek, zbieraniny informacji z jednej dziedziny.

A wszystko linkowane do sklepu.

To jeszcze jedno pytanie.

W chwili obecnej koszty domeny i drugiego serwa raczej nie wchodzą w grę. Pozostają mi dwa rozwiązania:

1. Instalacja w katalogu na tym serwerze co sklep.

2. Jakiś bezpłatny serwer z subdomeną.

Pierwsza wersja wydaje mi się łatwiejsza do zrealizowania. Jedyne dlaczego rozważam drugą opcję to Inne IP a gdzieś czytałem że to ma znaczenie że linki nie sa z tego samego IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze się z tym, że fajnie jak jest spójny blog ze sklepem. Ja bym postawił na osobnej domenie - ale to nie jest aż tak ważne.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności