Skocz do zawartości

Czy ilość unikalnych wejść wpływa na pozycję?


Wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ogólnie wiadomo, że na wzrost pozycji w Google wpływa ilość wartościowych linków zwrotnych do naszej, pozycjonowanej strony. Chciałbym zapytać, czy przykładowo kliknięcia w te linki, lub wchodzenie na stronę poprzez podanie w Google danej frazy kluczowej ma jakiś wpływ na wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania? Z góry dziekuję za odpowiedzi Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma i to duży, z wyszukiwarki liczą głównie wejścia, zapewne dotyczy to też stron które mają odpowiednie otoczenie treści powiązanej z tym hasłem. Jeśli się mylę niech mnie poprawią.

Warto bardziej się skupić na szukaniu podobnych stron tematycznych do dodania linka, jednak UU też jest ważne bo jeśli g. widzi duży przyrost linków a małą odwiedzalność to też staje się podejrzane i fantazjuje że to mógł byc jeden z problemów spadków po pingwinie, dużo linków mało uu.

ps. o auto surfach oraz reklamach 1 per 24h zapomnij bo liczy wejścia z tej konkretnej strony tylko.

A jeśli masz pomysł skopiowania paska adresowego z wyszukiwarki z hasłem i potem rozsyłanie tego linka aby klikali to też zły pomysł, bo każdy adres ma swój unikalny id ;)

Był tu już taki temat nie dawno ale nie moge go znaleść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za liczne odpowiedzi.

Margrabia podsumowując Twoja wypowiedź rozumiem że wejścia z typowych katalogów dużo dają, a jak to jest np. gdy wpisze sobie fraze w wyszukiwarce Google i po niej wejdę na stronke. Czy taki manewr też ma wpływ na wzrost pozycji?

Co do kopiowania linka z paska wyszukiwarki zgadzam się, ale można podesłać znajomym np. linki do znaczących wpisów w katalogach. Może wtedy oni wejdą, a my zaliczymy kilka unikalnych odwiedzin po linku ze wpisu - co sądzisz?

PS Jestem średnio zaawansowany, stąd może dziwne pytanie uu to rozumiem unikatowe wejście tak? A czym jest ten pingwin o którym wspominasz?

Pozdrawiam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voyager
Jestem średnio zaawansowany
uu to rozumiem unikatowe wejście tak? A czym jest ten pingwin o którym wspominasz?

Nie jesteś średnio-zaawansowany.

Dlaczego za SEO biorą się osoby, które nie umieją korzystać z Google?

Tak ma i to duży, z wyszukiwarki liczą głównie wejścia,

Można prosić o link do testów?

A jeśli masz pomysł skopiowania paska adresowego z wyszukiwarki z hasłem i potem rozsyłanie tego linka aby klikali to też zły pomysł, bo każdy adres ma swój unikalny id

Nie adres ma unikalne ID tylko ciasteczko GA (które jest kasowane przy czyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki i następnie pobierane na nowo i UU liczony)

https://www.conversion.pl/blog/google-analytics-z-czym-to-sie-je/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma i to duży, z wyszukiwarki liczą głównie wejścia,

Można prosić o link do testów?

Tak.

Proszę : https://www.youtube.com/watch?v=G7hdR-bVtEs

;)

Czy wy zawsze musicie miec wszystko podane na tacy. Czy naprawde myslicie że Google jest albo czarne albo białe? :)

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma i to duży, z wyszukiwarki liczą głównie wejścia,
Co za nonsens :D nawet nie che mi się pisać dlaczego, bo to powinno być oczywiste..
Margrabia podsumowując Twoja wypowiedź rozumiem że wejścia z typowych katalogów dużo dają,
Nonsens 2...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John80,

Każdy lubi, dlaczego nie? Btw. Ty sam szukasz słowa kluczowe z adsense cpc powyżej 4 zł, czy mogę ci podać kategorię, gdzie chętnie sprawdzę twoje umiejętności :) ??

Nie tak to działa do konca - ale podeslij na PW wiecej informacji i zobaczę co da się zrobić :D

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze John,Mion (pisałem wyraźnie jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi)

Teraz jest post z moją błędną odpowiedzią i dwoma jeszcze bardziej głupszymi postami zamiast sprostowania które typowi odpowie na jego pytanie . To jest dopiero nonsens ??

Mion odnośnie drugiego całkowicie błędnie mnie zrozumiałeś.

I tak John w dziale dla początkujących albo ma coś być podane na tacy albo linki do bardziej sprecyzowanej treści w której autor znajdzie odp., nie chce mi się szukać twopich pierwszych postów z radami zapytaniami ale się domyślam ich .Bo Mion to dziadek może se na więcej pozwolić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze John,Mion (pisałem wyraźnie jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi)
Jak mnie ktoś pyta o drogę jak np dojechać i nie jestem w 100% pewien to mówię, że nie wiem, bo nie che kogoś wprowadzać w błąd... I to samo tyczy moich postów, a skoro "nie chce mi się szukać twopich pierwszych postów" to po co do tego nawiązujesz.
I tak John w dziale dla początkujących albo ma coś być podane na tacy albo linki do bardziej sprecyzowanej treści w której autor znajdzie odp.
Nie musi być nic podawane na tacy.... wystarczy NIE WPROWADZAĆ W BŁĄD. co prowadzi do tego, że ktoś inny "Margrabia podsumowując Twoja wypowiedź rozumiem że wejścia z typowych k" może - "wiem, że nic nie wiem" :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być przy twoim ok Mion!

Dla sprostowania ja odpisując gościowi myślałem że mam racje więc nie wprowadzałem go celowo w błąd.

Zawsze mi się wydawało że oprócz typowego czytania i własnych prób sprawdzania tej wiedzy w praktyce, głównym elementem nauki jest konfrontacja tej wiedzy w grupach czy na forach, gdzie bardziej doświadczeni uświadamiają tych mniej że się mylą, i konkretną odpowiedzią lub skierowaniem do bardziej sprecyzowanej treści. Nie mam nic przeciwko ciętej ripoście, jest wręcz pomocna bo dyscyplinuje przy nastepych postach, no ale z odpowiedzią ludzie!!!

Oczywiście również widocznie błędnie myślałem że dział "dla początkujących " jest odpowiedni dla tych nonsensownych pytań.

I sory nie chce w ogóle wchodzić w tego typu dyskusje, myślę że w tej kwesti zakonczyliśmy rozmowę Mion

Cześć Pozdrawiam

I poproszę admina o przeniesienie tego wątku do działu Pogaduszki albo Dowcipy Albo Kosza bo do tego działu na pewno już nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margrabia, dosyć niefortunnie napisałeś odpowiedź ;P

1. ilość / jakość linków prowadzących do pozycjonowanego serwisu ma znaczenie duże na pozycje

2. ilość odwiedzin z linków czy z innych miejsc w sieci nie ma żadnego przełożenia na pozycje

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze John,Mion (pisałem wyraźnie jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi)

Teraz jest post z moją błędną odpowiedzią i dwoma jeszcze bardziej głupszymi postami zamiast sprostowania które typowi odpowie na jego pytanie . To jest dopiero nonsens ??

Mion odnośnie drugiego całkowicie błędnie mnie zrozumiałeś.

I tak John w dziale dla początkujących albo ma coś być podane na tacy albo linki do bardziej sprecyzowanej treści w której autor znajdzie odp., nie chce mi się szukać twopich pierwszych postów z radami zapytaniami ale się domyślam ich .Bo Mion to dziadek może se na więcej pozwolić :)

A kto tak powiedział że coś byćmusi lub nie musi? :)

Nie jestem alfą i omegą więc pytania zadaje. A oceniając ludzi na forum chyba patrzysz na licznik postów i staż na forum. Jeżeli tak samo zabierasz sie za pocyjonowanie to może czas zając się czym innym ? ;-)

Pozdrawiam!

ps. z tego forum nie pobierałem żadnych istotnych porad. Niestety i nie przewiduje że można dostać 'coś na tacy' od kogoś bezinteresownie na tym forum. Nie urażając nikogo oczywiscie.

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok john Ale ja zaczynam dopiero i chce to robić tylko czysto hobbystycznie, lubie wpływać na wszystko sam. A czerpie właśnie info z tego forum + advanced search i dużo działań i moich amatorskich prób robię pod wpływem opinii stąd właśnie . I nie patrze na licznik postów, jak coś to na liczbę podziękowań, a ogółnie nie potrzebne mi to bo czytam i mniejwięcej wiem kto jest w czym zorientowany tu. A że padło na mnie to się uwolniłem trochę sory tak już mam po fakcie jest.A i koziołka matołka całego obejrzałem nawet :)

Breebant tak zasłyszałem i poszło w eter ,zweryfikowane a i dowiedziałem się ciekawej informacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności