Jump to content

Recommended Posts

• Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podanie hasła przed konkursem mijałoby się z celem.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Nie wymyślajcie haseł z błędami, chcecie, aby Erbit wysłał wszystkim uczestnikom konkursu PW ? :) Dajcie facetowi odetchnąć :tease:

Dała matka rozum? To kombinuj.

• 2 weeks later...

Ja bym proponowal zeby moderatorzy tez wzieli udzial w konkursie..W koncu to tylko zabawa a nie widze powodu dla ktorego nie mieliby wziasc udzial w zabawie :piwo:

:)

Edited by AdSenseLab
pozycjonuj.png

jak to by było zeby ktoś z organizatorów brał udział, i np. na koniec wręczał sobie nagrode ???

z reszta jak zna wszystkie ustawienia to może wczesniej pod konkurs szykować zaplecze itp. więc by miał przewage na starcie.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

jak to by było zeby ktoś z organizatorów brał udział, i np. na koniec wręczał sobie nagrode ???

z reszta jak zna wszystkie ustawienia to może wczesniej pod konkurs szykować zaplecze itp. więc by miał przewage na starcie.

Ok Tylko czemu odrazu wszyscy moderatorzy maja byc organizotorami ? :-) Pozatym jakby ktos chcial korzystac z wiedzy odnosnie frazy wczesniej to ostatnio tez nie bylo przeciez wiekszego problemu.. Wystarczy ze sie ja zdradzilo koledze ktory bral pozniej udzial w konkursie.

:D

Edited by AdSenseLab
pozycjonuj.png
Ok Tylko czemu odrazu wszyscy moderatorzy maja byc organizotorami ? :-)
Bo moderator na tym forum to ktoś więcej, niż tylko wycinacz postów :D Dlatego też są oni niejako "z automatu" przypisani do organizowania konkursu. Ktoś musi pracować, żeby inni mogli się bawić, zawsze tak jest.
Wystarczy ze sie ja zdradzilo koledze ktory bral pozniej udzial w konkursie.
Ja tam nie podejrzewam moderatorów o takie zagrania :) Po co im by to było?

Dała matka rozum? To kombinuj.

Wystarczy ze sie ja zdradzilo koledze ktory bral pozniej udzial w konkursie.

A ja nie wiem czy to by coś dało. Żeby zrobić wcześniej zaplecze pod daną frazę, raczej trzeba umieszczać tę frazę w treści strony. Jak Google zaindeksuje taką stronę, to przecież wyjdzie na jaw, bo strona pojawi się w wynikach przed rozpoczęciem konkursu i pewnie fraza zostałaby anulowana.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.