Skocz do zawartości

Prośba o ocenę oferty.


jahol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kupnem zaplecza za pomocą którego chcę pozycjonować trzy swoje strony.

Na allegro znalazłem następującą :

https://allegro.pl/zaplecze-seo-50-str-pozy...2376665565.html

Proszę o ocenę ew. alternatywę do tej kwoty. Stronki są już całkiem dobrze wypozycjonowane ( PR każdej to 3 ).

Niestety znam tylko podstawy, nie mam też już czasu na własnoręczne pozycjonowanie stron.

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich oferta jest profesjonalna, ale czy odpowiednia dla Ciebie? Wszystko zależy od Twoich stron. Udzielanie rad w tej kwestii to jak wróżenie z fusów.

Proszę o ocenę ew. alternatywę do tej kwoty. Stronki są już całkiem dobrze wypozycjonowane ( PR każdej to 3 ).

Niestety znam tylko podstawy, nie mam też już czasu na własnoręczne pozycjonowanie stron.

Kwota jest zależna od ich metod, czyli jakich domen użyją (regionalne, globalne, funkcjonalne), jakości tekstów, stopnia zasmapowania danych IP, serwera, wieku domen i wielu innych czynników jak np. ilości i jakości linków prowadzacych do tego zaplecza, stopnia zoptymalizowania Twoich witryn, trudności fraz na jakie pozycjonujesz itd.

jak widzisz jest wielu zmiennych i niewiadomych i niemożliwe jest odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zdania, że lepiej to samo zadanie zlecić komuś z PiO.

Zrobi Ci to samo w tej samej cenie a nawet może taniej. Zapewne przedstawi ci również swoje koncepcje i pomysły pozycjonowania.

Warto poszukać takiej osoby w głoszeniach na tymże forum. I jeszcze jedno, nie zawsze pójście na łatwiznę jest opłacalne a korzystanie z takiego gotowego produktu jaki oferują na tej aukcji jest właśnie pójściem na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym zapleczu takiego profesjonalnego?

Oferta dotyczy domen regionalnych z opcja wykupienia domen np. pl (tutaj na pewno dopłata).

Jest to stworzenie 50 precli, świeżych, linkowanych typowym spamem (wyłącznie automatami).

Odpowiem Ci tak, że to jest oferta dobra dla kogoś kto pozycjonuje, ale nie ma czasu sam budować zaplecza a nie dla kogoś kto nie ma czasu pozycjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności