Skocz do zawartości

Ile macie wpisów na blogu?


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie stuknęło 1649 wpisów (słownie: jeden tysiąc sześćset czterdzieści dziewięć). To chyba dużo. Co jednak najistotniejsze, linkowanie wewnętrzne jest już na takim poziomie, że średnio trudne frazy w tytułach wpisów i w tagach wbijają się do top 10 bez pozycjonowania. Jeżeli Google w kolejnym update nie zdeprecjonuje linkowania wewnętrznego oraz tagów, to potęga…

P.S. Olać pozycjonowanie, wielka ilość wpisów zlinkowana rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale gdybyś nie miał linków sama treść nie wchodziła by aż tak wysoko.

Masz rację, choć przy takiej ilości wpisów jest coraz więcej naturalnych linków. Można by pokusić się o taką radę dla blogerów: zamiast tworzyć zaplecze i katalogować tudzież poświęcać czas na inne czynności pozycjonerskie, lepiej zająć się tworzeniem nowych wpisów na blogu.

Podstawowa sprawa, a jaki ruch masz na tym blogu ?

W granicach 2,5 tysiąca uu dziennie i rośnie coraz szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać pozycjonowanie, wielka ilość wpisów zlinkowana rządzi.

na moje to mozesz napisac i milion wpisow do bloga a bez linkow zostana one uznane za bezwartosciowe bo nikt ich nie czyta czyli piszesz bzdury

dopiero linki do bloga potwierdza ich pozycje

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to mozesz napisac i milion wpisow do bloga a bez linkow zostana one uznane za bezwartosciowe bo nikt ich nie czyta czyli piszesz bzdury

dopiero linki do bloga potwierdza ich pozycje

Nieprawda. Linkowanie wewnętrzne wystarczy do wypozycjonowania łatwych fraz i zacznie się ruch (oraz ewentualnie naturalne linkowanie). Mam na myśłi np. frazy "poradnikowe" albo np. ze słowem "opinie". Oczywiście kilka linków z mocnych katalogów na sam początek przyda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie stuknęło 1649 wpisów (słownie: jeden tysiąc sześćset czterdzieści dziewięć). To chyba dużo. Co jednak najistotniejsze, linkowanie wewnętrzne jest już na takim poziomie, że średnio trudne frazy w tytułach wpisów i w tagach wbijają się do top 10 bez pozycjonowania. Jeżeli Google w kolejnym update nie zdeprecjonuje linkowania wewnętrznego oraz tagów, to potęga?

P.S. Olać pozycjonowanie, wielka ilość wpisów zlinkowana rządzi.

"Komornik Wschowy" - uważasz, że to jest średnio trudna fraza? :)

Linkowanie wewnętrzne oczywiście ma znaczenie, ale wcale nie to tutaj zaważyło. Moim zdaniem jest to:

1. Frazy są łatwe

2. Dobra optymalizacja serwisu.

3. Tagi

Dla mnie to żadna nowość, robię tak strony od 2-3 lat.

Mógłbyś jeszcze na stronę główną wrzucić chmurę tagów to powinno jeszcze bardziej poprawić linkowanie wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdziłem i widzę, że na jednym z moich blogów napisałem 696 wpisów, przez 2 lata z hakiem. Rzeczywiście bloga nie muszę pozycjonować, bo wszystko wchodzi od razu do top 10. A po dosłownie sekundzie nowy wpis pojawia się już w googlach.

Ale i tak najwięcej wejść mam z fanpage, więc sram na google i pozycje.

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowolna fraza + nazwa miasta dowolnej wielkości to frazy regionalne czyt. łatwe chociaż mogę się mylić, jest wstanie ktoś podać taką frazę która będzie średnio trudna ?

Jednak kwestia ruchu, która poruszył abstynent jest oczywista onet też nie potrzebuje google bo ma ruch na podstawie popularności serwisu... Jednak to forum rozprawia o problemie pozyskiwania ruchu z Tego stricte źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no naprawde myślicie że samo linkowanie wewnetrzne pozycjonuje?

Jeszcze pytanie, jak intensywne linkowanie wewnętrzne. U mnie na blogu, po zastosowaniu odpowiedniej wtyczki, pod każdym wpisem są linki do pięciu innych wpisów. To jest wystarczające linkowanie wewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie, jak intensywne linkowanie wewnętrzne. U mnie na blogu, po zastosowaniu odpowiedniej wtyczki, pod każdym wpisem są linki do pięciu innych wpisów. To jest wystarczające linkowanie wewnętrzne.

Amen.

WYKONAM: teksty, grafikę, strony www oraz bannery flash.

>>> Moje allegro <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności