Skocz do zawartości

Czy link w starym wpisie ma znaczenie?


Konrad Karpieszuk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem o tym aby przeszukać sieć pod względem słów na które chcę się pozycjonować. Następnie odezwać się do właścicieli znalezionych stron z pytaniem czy (za opłatą lub bez) pod interesujące słowa nie podlinkowaliby mojej witryny.

Czy taki zabieg podniesie moją witrynę w wynikach wyszukiwania? Mówię tutaj o dodaniu linków do tekstu stron, które już od dawna, niezmieniane są już w google. Tekst się niee zmieni, a jedynie pojawi się znacznik A okalający kilka słów. Czy google zauważy taką zmianę i podniesie podlinkowaną stronę w wynikach?

pozdrawiam, Konrad Karpieszuk

Sklep internetowy na bazie WORDPRESS

TradeMatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam , jest to po prostu linkowanie tematyczne czyli to co G. lubi podobno. Też tak robię.Niestety mało który z topów chce dodać taki link bo w przyszłości możesz stać się jego konkurencją .

Fajnie by było jakbym uzyskał linki ze wszystkich stron z top20 na interesujące mnie frazy i to ze strony głównej ich :D

Zauważyłem też że dodawanie na stronę backlinków do bardzo dobrych stron też chyba podnosi pozycje ale tego nie potwierdze,bo teraz tak skaczą pozycje że nie wiadomo już z czego jest wzrost a z czego spadek tak naprawdę.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności