Skocz do zawartości

Nagłe wzrosty site


Rekomendowane odpowiedzi

Mój serwis ma około 200k podstron w google (polecenie site). Zdarzają się jednak dni że Google indeksuje ponad 600k podstron. Sytuacja taka trwa tylko jeden dzień. Czy to jest normalne? Kiedys słyszałem że Google tak mocno indeksuje serwisy przed ich zbanowaniem. Mój serwis jest czysty i nie podpada pod banowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są zmiany po zmianie algorytmy. Warto pamiętać, że reagują na to różne DC. Wszystko się ustabilizuje z czasem.

Google jednak nie daje żadnych znakó do banowania, a szczególnie już takich.

Oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowycha a także tworzenia stron. Pozycjonowanie płatne tylko za wyniki, wystawiamy F. VAT. Zparaszamy do kontaktu w godzinach od 9:00 nawet do późnych godzin wieczornych, chętnie doradzimy, pomożemy.

gg:3124038, email: info@goneett.pl, tel. 792-899-097, NIP: 716-265-12-92, REGON: 060360832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozycjonuje czysto więc banów nie boję się

to naucz może i nas jak to jest pozycjonować "czysto" może tez nie będziemy mieć banów? i napisz czym ta "czystość" mierzysz, od jakiego stopnia pozycjonowanie staje się już "brudnym" strasznie zainteresował mnie ten aspekt, myślę ze nie tylko mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max umyjesz ręce (tylko mi się obrażaj za to ;) ), to też będziesz robił czysto. Pamietaj Bbezpieczeństwo i Higiena na stanowisku pracy to podstawa optymalizacji i pozycjonowania!

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności