Skocz do zawartości

Telefon mix plus

Herkules
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonią mi od miesiąca, mam dobry telefon SE Hazel, ja nie jestem z maniaków który potrzebuje nie wiadomo co, nie chcę nawet dotykowej obudowy czy klawiatury (a jak już to jakąś taką na duże palce;) z doładowaniami też by nie było szału, w sumie obojętnie, nie korzystam w nim z internetu (sporadycznie?), interesuje mnie ewentualnie żywotność baterii oraz inne walory, ktoś coś brał ostatnio? może polecić? Wiadomo jak to w takim serwisie, czy przez telefon, to pani próbuje wszystko wcisnąć

czy te pierwsze zabawki z androidem są warte uwagi?

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

Jeśli nie zależy Ci na fajerwerkach, a na żywotności baterii to Samsung B2100. Ładuję go raz na 15-20 dni (zapisuję to nawet w kalendarzyku:D). Ogólnie bateria jest taka, że w momencie gdy mam 2 kreski to wiem, że w ciągu 5-6 dni muszę znaleźć ładowarkę. Rzadko jej używam to z reguły nie mam pojęcia gdzie jest :) no, ale nie ma androida...

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!

W połowie kwietnia brałem białego Samsung'a Wave'a Y. Białego, bo stan czarnych był zerowy. Zamawiałem przez stronę Plusa. Nic się w telefonie nie wiesza, bateria trzyma długo. Często korzystam z WiFi, więc bateria dostaje w kość... :)

Najbardziej idiotyczne są "testy" wytrzymałości baterii w smartfonach. Mówi się, że model xxx ma lepszą baterię od modelu yyy. Robi się to na takiej podstawie, że bateria w modelu yyy trzyma np. 300 godzin, podczas gdy producent podał, że trzyma 320. A bateria w xxx trzyma 200 mimo, że producent podał 100. Więc xxx ma lepszą baterię bo działa 100 godzin dłużej niż podał producent. Nieważne, że przy okazji 100 godzin mniej niż bateria w yyy.

Może najlepiej weź jak najbardziej wypasiony telefon przy minimalnych nakładach finansowych i sprzedaj go za wartość rynkową?

Tak odbiegając od kwestii wyboru telefonu, pytaj o nową taryfę mixplus (bodajże 4) z tego co wiem to niby nieźle okrojona jest taryfa i nie można łączyć promocji, jakieś tam bezlików też niby nie ma :beee: najlepiej popytać konsultantkę o to bo nie liczyłbym na to że oni sami o tym powiedzą :P

Ja ze swojej strony polecam Ci nokię E52, bateria średnio trzyma 10 dni a mam już go ponad dwa lata.

Nie wiem czy jest w mixie ale popytać możesz jak znów do Ciebie zadzwonią.

Zwykła standardowa klawiatura, darmowa nawigacja jak się zgubisz, bardzo poręczny i elegancki, pozdrawiam

fotowojtkowiak.pl  -  fotograf ślubny oborniki | lifesgood.pl - naturalny blog