Skocz do zawartości

Wordpress sqlite - instalacja?


przemo83

Rekomendowane odpowiedzi

Można ręcznie wszystko zrobić, przygotować paczkę a później wrzucać sobie na hosty. Poszukaj w necie instrukcji. Jak nie znajdziesz to napisz, mogę Ci przygotować defaultową instalkę odpłatnie.

Swoją drogą jak chcesz pod zaplecze to radzę skorzystać z lżejszych CMSów bo WP na sqlite wlecze się jak ślimak po deszczu.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. WP na sqlite potrzebny jest mi pod zaplecze statlinka bo dostaje tam wysoki WT, no i co ważne nie posiada bazy mysql z którą instalacja WP się wydłuża. Na sqlite łatwo jest też ponoć takiego WP przenieść z serwera na serwer.

Na razie skorzystam ze starszej wersji WP. Zobacze jak będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 zł na allegro masz aplikacje co zawiera już ok 300 rożnych paczek instalacyjnych WP na Sqlite ( rożne szablony) dodatkowo aplikacja sama wgrywa to na host i instaluje, konfiguruje i td

Na jakimś blogu SEO jest ta aplikacja opisana i jest kod rabatowy, ale nie pamiętam na jakim to blogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[resolved] Issue on WP 3.3. fresh install with SQLite3

...quick workaround:

1. Install MySQL and all related packages

2. Setup WordPress to use MySQL

3. Complete WordPress installation

4. Dump MySQL database and convert it into SQLite3 database

5. Install and setup "PDO (SQLite) For WordPress" plugin

6. Setup WordPress to use SQLite3 database

7. Remove MySQL and all related packages

My WordPress is now happily running with SQLite3 database

I think PDO SQLite3 should be natively supported in WordPress so this kind of workaround is not needed anymore.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 zł na allegro masz aplikacje co zawiera już ok 300 rożnych paczek instalacyjnych WP na Sqlite ( rożne szablony) dodatkowo aplikacja sama wgrywa to na host i instaluje, konfiguruje i td

Na jakimś blogu SEO jest ta aplikacja opisana i jest kod rabatowy, ale nie pamiętam na jakim to blogu

A możesz podać nazwę tej aplikacji? Szukam na allegro i znajduje jedynie kursy o WP i szablonach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

po wielu trudach i znojach udało mi się postawić WP z PDO

mam jeden, mam nadzieję, ostatni problem

nie działa mi paginacja na stronach kategorii :-/

generalnie adresy stron /page/2 działają, ale nie pojawiają się linki do 'nastepne' czyli to co wypluwa funkcja next_posts_link()

żeby było ciekawiej previous_posts_link() działa bez problemu

a paginacja na głównej stronie również wyświetla się

ktoś może mi pomóc/powiedzieć/doradzić co zrobić żeby działała ? czy to uroki pdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności