Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wywala łatwe i trudne frazy bez żadnej logiki... Właśnie przed chwilą poleciały mi w otchłań następne... Nie daję już rady... Jak żyć?

Google się sypie

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala łatwe i trudne frazy bez żadnej logiki... Właśnie przed chwilą poleciały mi w otchłań następne... Nie daję już rady... Jak żyć?

Google się sypie

Aż się wystraszyłem kurde i sprawdziłem swoje pozycje, narazie dwie frazy stoją w miejscu i jedna 2 oczka do góry. Co to będzie, co to będzie :)

Kochanie, każde kolczyki wyglądają na Tobie przecudownie

Chcesz sprawić bliskiej Ci osobie unikalny prezent? Przejrzyj ofertę mojego sklepu z rękodziełem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Zasada pingwina jest bardzo bardzo prosta.

5. Zwyczajnie wypiep**yli TOP10 w kosmos, te kotlety i reszta syfu była na drugiej i trzeciej stronie.

6. Zatem miejsca dostali ci, którzy nie mieli szans się przez nas przebić.

Skąd te wnioski? jak już pisałem. Serpstat i sprawdzamy miejsca stron z aktualnego top.

Każda z nich (w większości) była przed pingwinem na 2-3 stronie, po pingwinie my polecieli na 100, a oni wskoczyli na top10.

Koniec.

Chcecie, to porównajcie frazy na które spadliście i potwierdzajcie lub vetujcie. Objąłem mały zakres, bo miałem małe straty ale patrzyłem też na ten spam o którym było tak głośno.

obalam niestety twoją teorię, w top 10 na dosc popularne slowa wogole sie nic nie ruszylo w 3 znanych mi przypadach. wlasnie sprawdzilem.

u mnie polecialy wszystkie strony które pozycjonowalem ale slowa które slabo podlinkowalem ida powoli do góry, dobrze podlinkowane poleciały w cholere z TOP10 na 100-200 i wiecej pozycji. wyglada to tak że linki z zaplecz, katalogów, precli, for są nic nie warte. jak tu ktos napisał wczesniej, liczy się dobry content, jakby synonizowanie tekstu nie mialo znaczenia. jeden caly unikalny tekst w preclu - jeden porzadny link -> 1 tekst zsynonizowany 10 razy i dodany do 10 precli=rowniez jeden link

takie moje wlasne spostrzezenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przez długi weekend majowy sprawdzić czy strony w topce w takich wyróżnionych ramkach zasługują na pierwsze pozycje.

Co do Mnie to na razie bez spadków mam pozycje na stronach ale możliwe, że pingwin nie przemielił jeszcze tego sektora fraz.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przez długi weekend majowy bojkot skuteczności adwordsów wśród społeczności SEO. Klikamy w reklamy w wyszukiwarce bez kupowania czegokolwiek na stronie. Wystawcy reklam po wejściach bez konwersji zrezygnuje zapewne z adwords wątpiąc w skuteczność. Nas jest kupa i razem możemy zdziałać sporo.

Podjudzanie do przestępstwa. Czyli też przestępstwo. Mnie to ni ziębi ni grzeje, to tylko koleżeńska uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mnie to na razie bez spadków mam pozycje na stronach ale możliwe, że pingwin nie przemielił jeszcze tego sektora fraz.

Przemielił przemielił jednak jeszcze nie pokazał :) wiec jeśli napierniczałeś w serpu seokatalogami, xrumerem i innumi wypaśnymi dodatkami to możesz spać spokonie :) za kilka dni będziesz sączył browca i zastanawiał się dlaczego ja ?

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie osobiście parenaście stron zapleczowych plus SEOKI, bez easy dirów czy qlwebów na każdą stronę. Zapleczówki po około +-50-100 postów, słabo linkowane.

Do windykatora: Nie wiedziałem, że klikanie w wynik wyszukiwania bądź oglądanie w TV reklamy bez kupna produktu jest przestępstwem. Coś na bakier z prawem kolega.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do windykatora: Nie wiedziałem, że klikanie w wynik wyszukiwania bądź oglądanie w TV reklamy bez kupna produktu jest przestępstwem. Coś na bakier z prawem kolega.

Tak, moim zdaniem jest przestępstwem, jeżeli sam przyznajesz, że będziesz klikał z zamiarem szkodzenia. I nie chodzi o wynik wyszukiwania tylko o reklamę za której kliknięcie przez kogoś reklamodawca płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazy, które wam powypadały, ocenilibyście jako trudne? Wywaliło komuś łatwą/średnia?

Mnie wywaliło z TOP1 do <TOP250 podstronę z frazą tak banalną, że szok. Cztery wyrazy ze zdrobnieniami - prawie na pewno nie było w Internecie strony z taką samą frazą. Lekko linkowane, ok. 30-50 w miarę naturalnych linków. Dokładnie 23.04.2012 Google przy wyszukiwaniu zaczęło sprowadzać moje zdrobnienia do rdzennego wyrazu i obniżyło moją podstronę gdzieś poniżej TOP250 pokazując wyżej strony z podstawowymi formami moich wyrazów. Teraz podstrona jest w okolicach TOP90 i wygląda na to, że tam zostanie. Strona główna niemal nie ucierpiała, a nawet wskoczyła z TOP10 do TOP3 na kilka interesujących mnie faz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności