Skocz do zawartości

Grupa 123 Katalogów - Z opcją multikod


KoFler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ważna wiadomość dla wszystkich, którzy już zakupili mutlikod oraz do tych którzy będą chcieli zakupić. Został skonfigurowany i stworzony ostatnio z seokatalogów:

https://pozycjonowanie-strony.eu

Wszystkie multikody powinny działać na nowym katalogu.

Pozdrawiam

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o podkategorie:

Biznes i ekonomia -> usługi (lub w innej głównej)

Miasta i państwa -> Wrocław

Mam też pytanie: po kliknięciu 'wyślij' pojawia się błąd:(. przesyłam ponownie formularz i dostaję inf. zwrotną, że strona jest już w bazie. Jak na razie działo się tak we wszystkich katalogach, do których dodawałam. Wiem, że strona się dodaje, ale nie dałoby sie coś z tym zrobić?

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Premium 2 i 3 i za zwykłe 5 i 4. Resztę zostawiam dla rannych... zjadaczy kodów.

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności