Skocz do zawartości

Grupa 123 Katalogów - Z opcją multikod


KoFler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prezentuje w tym temacie spis 123 katalogów (powstanie 124 w najbliższym czasie, a jeden aktualnie jest poprawiany)

Spis znajduje się na stronie: firmy Remedia

Co nas wyróżnia? Nasza firma działa od 1998 roku, więc dajemy gwarancję, że katalogi nie znikną po kilku miesiącach.

Jest możliwość zakupu opcji Mutlikodu do wszystkich 124 katalogów typ wpisu to zwykły, ale również przewidziane są wpisu typu gold, czyli przez 60 dni strona byłaby widoczna na sliderze na stronie głównej, a następnie zmieniłby się wpis na typ zwykły.

Strony po kilku tygodniach nabrały już Page Ranki oraz są starannie prowadzone,

Strony posiadają dużą ilość Back Linków, obecnie piszemy skrypt, by automatycznie wyświetlał ich ilość na stronie ze spisem, to samo się tyczy site'u stron.

Firma oczywiście wystawia faktury,

Katalogi oparte są na skrypcie SEOkatalogu, są starannie moderowane. Skórki widoczne na naszych katalogach zaprojektowane są przez naszych grafików

Obecnie trwa promocja, czyli w cenie jednego multikodu otrzymujemy 2 sztuki, czyli za 80 zł kupujemy możliwość 248 wpisów.

Osoby zainteresowane wpisami typu Multikod Gold proszę o kontakt na priv.

Zapraszam do kupna.

Oraz czekam na uwagi, spostrzeżenia czy zażalenia

Pozdrawiam

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na razie nie ma takiej opcji przewidzianej, ale linki do wpisu można dodawać już od 300 znaków, to napisanie kilku tekstów z dużą zawartością synonimów nie będzie raczej kłopotem, ale w przypadkach szczególnych to mogę to rozważyć oczywiście za rozsądną dopłatą.

Dlatego na razie trwa promocja 2 multikodów w cenie jednego :)

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu kilku katalogów:

- domeny z przejęcia +

- podlinkowane dosyć mocno +

- podlinkowanie bez anchorów lub na frazy ze starej strony -

- linkowanie tylko z katalogów i to słabych -

- PR, w większości przeniesiony z przejmowanych domen lub fake -

- duża ilość IP +

- słaby serwer (duża ilość nie dostępna) -

- dns nie sprawdzałem, bo się coś NASK wysypał.

- cena, jak na startujący projekt -

- płatne dodanie do katalogu, który ma od 50 do 100 wpisów i to w większości waszych serwisów, to chyba małe nieporozumienie :)

... ale jak się rozwinie, to może będzie ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) - cena, jak na startujący projekt -

Cena minus według mnie nie koniecznie :) 40 zł za 124 wpisy = niecałe 33 groszy za wpis według mnie cena przystępna

2) - płatne dodanie do katalogu, który ma od 50 do 100 wpisów i to w większości waszych serwisów, to chyba małe nieporozumienie sad.gif

Gdyby to był pojedynczy katalog to byś miał absolutną rację, w związku że jest ich 124 sztuki i z wiedzą, że nie wygasną po kilku miesiącach ma to rację bytu.

3) - słaby serwer (duża ilość nie dostępna) -

Nie rozumiem? rozwiń myśl ;)

4) - PR, w większości przeniesiony z przejmowanych domen lub fake -

Tak pagerank przeniesiony z innych domen zczytywany przez skrypt do PR, więc pokazuje autentyczny PR na dany moment

5) - linkowanie tylko z katalogów i to słabych -

Dla chętnych mogę podrzucić przykładowe wartościowe linki (BL) dla danych stron

Co do reszty minusów to chylę czoła i przyznaję rację :)

Pozdrawiam

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....no tak cena, jak na startujący projekt to za duża, zrób na początek może 30zł :)

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj katalogi dopiero startujące, co za tym idzie z słabym TR, słabym linkowaniem (chociaż tutaj nie jest źle) i małym IP, są darmowe.

Biorąc pod uwagę całą masę wartościowych i darmowych katalogów, te 33 groszy, to nie jest cena przystępna. Jakbym miał pozycjonować tylko przez katalogowanie, to wolałbym kupić blast na darmowe seokatalogi i pewnie efekt byłby lepszy.

Słaby serwer, ponieważ próbowałem uruchomić kilka katalogów, na 10 otwartych 5 się wysypało, ale może to wina mojego netu.

Seokatalogi nie gasną po kilku miesiącach (przynajmniej zdecydowana większość), najwyżej stają się płatne, zamknięte itd. Jak ktoś wywala kasę na skrypt, to nie po to by zaraz je zamykać. A skrypt Generała jest tak dopracowany, że przy odpowiednich ustawieniach na moderację nie przeznaczysz więcej jak 15 minut dziennie.

Linkowanie sprawdzałem Samurajem, a on nie pokazuje najlepszych wyników, więc tutaj mogę się mylić ;)

Jeżeli Captchę ścieliliście, nie będziecie blokować dodawarek i wpisów z mieszarek, to może się coś rozwinie...

Na razie widzę tylko dwa plusy: świetny skrypt, domeny z historią niezbanowane.

Jeżeli oprócz domeny będziecie linkować również wpisy, to może, może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżając cenę o 50% zdobędziecie kilkaset % więcej zamówień - przemyślcie to, zwłaszcza, że potrzebujecie wpisów, żeby to wszystko lepiej wyglądało - pomoc w linkowaniu (sporo osób dopala swoje wpisy) tez by się przydała. W tej chwili 10gr netto za wpis wydaje się rozsądną ceną (jak dla mnie). Jak będzie taka cena, macie od razu klienta na kilkadziesiąt multikodów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mysle że za jakies 30 minut do godziny potwierdze te infotrmacje, czyli 50 % znizki dla uzytkownikow PiO = 248 wpisow za 40 zł = okolo 16 groszy wpis(oczywiscie brutto)... Na czas blizej nieokreslony :) i captcha do 16 bedzie zdjeta...

Zapraszam na serwis piłkarski - wyniki na żywo ze wszystkich lig polskich! Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności