Skocz do zawartości

wycenianie fraz :/

Kyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie metody wyceniania fraz dla klienta ?

I bardziej szczgeolowe - jak byscie wycenili tę frazę: fundusze europejskie

Czesto mowie 100zł bo widze ze strony na 1 pozycji maja po 10 backinków. DOdaje do 300 katalow i trafiam na 44 pozycje i szl** mnie trafia bo odkrywam ze tamt estrany maja inne 'walory' dla google ktore mi bedzie ciekzo przebic :D

niektorych nie moge:

np było 5 linków ale wszytskie płatne z wortali zwiazanych z kategorią treści

Albo czas istnienia w sieci. Na efekty bede czekał kilka miesiecy, w tym czasie zleceniodawca zatrudni inna firme :D Wiec sypie więcej linków i jakos to idzie ale nakłady pracy sa nieadekwatne do zarobku.

nakłady pracy sa nieadekwatne do zarobku.

i odwrotnie czsami minimalny nakład pracy i pozycjonrzy biorą 1000 zł

nie da się dobrze wycenić frazy - dlatego czas zrozuieć, że usłaga nie polega na wsadzeniu fraz do top10 google a na budowaniu stargetowanego ruchu z wyszukiwarek

dlatego czas zrozuieć, że usłaga nie polega na wsadzeniu fraz do top10 google a na budowaniu stargetowanego ruchu z wyszukiwarek

bardzo mi sie podoba to zdanie :) bede go uzywal w rozmowach z klientami

chyba ze masz cos przeciwko mrtn ;)

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Nie mam nic przeciwko temu - im więcej "uświadomionych klientów" tym więcej będę miał pieniedzy :-).

Tylko jedna mała uwaga: ten stargetowany ruch bądź co baź wynika jednak z dobrych pozycji w wyszukiwarkach :) więc nie jako cel ale jako środek do celu nadal są frazy w top10.

Odkryłem niedawno kolejną zaletę pracy nad całą treścią i serwsiem. Przynaję się bez bicia zgarnałem dwa fitry na główną stronę klienta (dosyć fajne frazy duża konkurencja) a ruch poszedł ... lekko w górę ... gdyż cała reszta była dobrze zrbiona i akurat update który pozbawił mnie ruchu z 2 głównych fraz poniósł całą resztę.

Fitru się pozbędę - ruch jesce wzrośnie a klient będzie miał to czego oczekuje - zysku z serwisu a nie pozycji w google !

MMP moze sie podzielisz? :-)

trzeba sie cenic i za pierwsze miejsce cena powinna wygladac mniej wiecej tak:

1 000 000$ + premia - zdrowy rozsadek

;-)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

... Na efekty bede czekał kilka miesiecy, w tym czasie zleceniodawca zatrudni inna firme...

Tak... zgadza sie... tą inną firmą jestem ja i zbieram żniwo Twej pracy...

Słowem - nie możesz nastawiać sie na efekty w 3 tygodnie.. Pozycjonowanie to proces stały a nie jednorazowy.