Skocz do zawartości

Darek88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wklejeniu kodu na stronę podobno mam czekać 4 dni na dalszą akceptację.

Tak pisze w otrzymanym emailu:

Prosimy zauważyć, że początkowo zamiast prawdziwych reklam będą

wyświetlane puste reklamy – pole jednostki reklamowej wtopi się w tło

strony. Będzie to spowodowane tym, że konto jest wciąż sprawdzane. Nie

możemy zakończyć sprawdzania zgłoszenia dopóki nie umieszczą Państwo

kodu AdSense w witrynie i nie wyślą nam żądań reklamy.

I tam pisze "nie wyślą nam żądań reklamy"

czyli po wklejeniu kodu mam jeszcze wysyłać jakieś żądanie reklamy? czy czekam tylko aż sprawdzą czy jest kod

I czy może być tylko narzazie 1 jednostka na stronie głównej? czy koniecznie na wszystkich podstronach?

A w praktyce nawet wcześniej, gdy po wstawieniu kodu reklamy na stronę będziesz sprawdzać, czy strona działa i czy reklamy się wyświetlają -- jak się wyświetlą, to masz pewność, że to "żądanie reklamy" zostało wysłane przez przeglądarkę do serwera.

20 grudnia pojawiły się u mnie reklamy i dostałem emaila z potwierdzeniem przyjęcia do adsense.

Podobno, mimo iż pojawiły się te reklamy kliki nie są zliczane. Gdzieś czytałem, że są to reklamy charytatywne, a w pomocy adsense przeczytałem, że zostanie podjęta jeszcze ostateczna decyzja o zatwierdzeniu.

czy to prawda?

fragment z pomocy adsense:

Wydawcy, którzy zostaną przyjęci do programu AdSense i zaimplementują kod reklamy HTML w witrynie, będą widzieć tylko tymczasowe „puste reklamy” do czasu zakończenia procesu ostatecznego zatwierdzenia konta. Te puste reklamy stapiają się z tłem stron internetowych, dzięki czemu nie powinny utrudniać użytkownikom korzystania z witryny. W tym czasie wydawcy nie będą generować przychodów, a po zalogowaniu się na konto zobaczą powiadomienie, że jest ono w trakcie sprawdzania. Ten krótki czas przeznaczony na sprawdzenie konta daje nam możliwość zaindeksowania witryny i dodania jej do naszego indeksu. Dzięki temu możemy zacząć wyświetlać reklamy od razu po zatwierdzeniu konta.

Niedługo po zaimplementowaniu kodu reklamy zostanie podjęta ostateczna decyzja o zatwierdzeniu. Wydawca otrzyma powiadomienie pocztą e-mail. Jeśli konto zostanie zatwierdzone, w istniejących jednostkach reklamowych zaczniemy wyświetlać rzeczywiste reklamy.

Nie w tym rzecz -- klikasz w reklamy sam, a te kliknięcia są nieprawidłowe i nie są zliczane. Co więcej, jak będziesz dalej klikać w reklamy, to stracisz konto i zupełnie nic nie zarobisz.

Nie w tym rzecz -- klikasz w reklamy sam, a te kliknięcia są nieprawidłowe i nie są zliczane. Co więcej, jak będziesz dalej klikać w reklamy, to stracisz konto i zupełnie nic nie zarobisz.

Ja nie klikam, tylko ciekawi mnie czy już te kliknięcia innych osób są zliczane czy czekam dopiero na dalsze oficjalne potwierdzenie i dopiero wtedy są zliczane